Wtorek
21.03.2023
nr 080 (6442 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: .uje, tłumaczcie.

Autor: J.Chudy  godzina: 06:27
....różnica..... hm.... To jak cię ktoś ku....m nazwie, to wiedz, że nos miał na myśli.

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 06:50
No to jeszcze raz, gwoli ścisłości, proszę o wskazanie tych słów Jego Ekscelencji Pana Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej, którymi (wg lewactwa załganego i durnowatego) miał wyrazić myśl, że Polska zaatakuje Rosję.

Autor: J.Chudy  godzina: 07:13
Tłumaczę, jak komuś w kaftanie z kokardką na plecach: Jeśli naganiacz walczy na własnym podwórku z Dużym Misiem, a ty podrzucasz naganiaczowi "amunicję" i pomagasz w swoim własnym domu bliskim uciekinierom naganiacza, to jeśli twierdzisz, że zmuszony będziesz się włączyć, to po czyjej stronie staniesz ? Z kim będziesz wojował, a komu pomagał ? Jak zbyt trudne, to tradycyjnie odwróć wuca kota ogonem i ....... p...isz bzdury.

Autor: 28rafal  godzina: 07:20
To tłumaczenie jest bez sensu i jest irracjonalne! Narzynacz walczący z Dużym Misiem???? Chyba o stanowiska w pisdolandowych Spółkach Skarbu PaństwowejRodziny???

Autor: J.Chudy  godzina: 07:43
Mogą jeszcze powalczyć, który z nich na Wielkanoc baldachim nad proboszczem nieść będzie. .uj do kościółka nie chadza.

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 07:43
I znów banialuki niczym z bezklamkowego budynku... Jeżeli narzynacz nie będzie w stanie obronić swojej niepodległości (czyli przegra, terytorium narzynacza zajmie Duży Miś), to nie będę mieć wyboru, będę zmuszony wejść w konflikt, czyli bronić swego terytorium przed agresją wojskową Dużego Misia na mój teren. Wszystko jasne i po polsku. Polacy z polszczyzną problemów nie mają, a POlskojęzyczni... Cóż... widać 😋

Autor: J.Chudy  godzina: 07:47
Zamęczysz tego kota. Żaden z sąsiadów Ukrainy, poza pis-dami się nie wychylił. Guupie jakieś, czy co ?

Autor: labul  godzina: 08:52
Gwoli ścisłości doprowadzasz do tego, że Prawak zaczyna mi się kojarzyć z bucem. Twoja logika przygniata. ,,Jeżeli narzynacz nie będzie w stanie obronić swojej niepodległości (czyli przegra, terytorium narzynacza zajmie Duży Miś), to nie będę mieć wyboru, będę zmuszony wejść w konflikt, czyli bronić swego terytorium przed agresją wojskową Dużego Misia na mój teren." Twoja ,Ekscelencja" wypowiedziała : ,, ...... w stanie obronić swojej niepodległości, nie będziemy mieli wyboru, będziemy zmuszeni wejść w konflikt”" Twoja ,Ekscelencja" nie wypowiedziała, że ,,...czyli bronić swego terytorium przed agresją wojskową Rosji (Dużego Misia) na Polskę ( mój teren). Prościej: Polska w przypadku , gdy Ukraina zaczyna przegrywać , to polskie wojsko wchodzi na Ukrainę w celu pomocy Ukrainie w walce z Rosją. Polska nie czeka na symulowany przez Ciebie atak Rosji na Polskę. W swojej bucie nie widzisz, że żadna strona obecnego konfliktu nie może wygrać, tylko rozmowy pokojowe mogą doprowadzić do zaprzestania działań wojennych.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 11:32
Z tego co widze i slysze wszystko jest w grze zeby obronic wladze, nawet bezpieczenstwo Polakow. Obecny Polski ambasador w Francji jest jeszcze na stanowisku,.... Do boju, Dawaj,.... Huuuurrraaah,.... pobieda! ..., HONOR,....🤕☠️👻

Autor: Jan Tukan  godzina: 15:13
Dajcie szans PiS& Co jeszcze 2 kadencję. Ja naprawdę wierzę, że później już będzie tylko lepiej. Wojna politykom polskim jest potrzeba z wielu powodów a ludziom też rozum wróci. Demokracja nowa na zgliszczach państwa się odbuduje, nowe rozdanie, naprawdę warto iść tą drogą! Ku chwale Ukrainy i Polski.

Autor: labul  godzina: 19:26
Jan Tukan ostatnio zapowiadałeś pod koniec lutego wielką ofensywę Rosji, mamy zaraz koniec marca. Była rocznica bandyckiego ataku na Irak, flagę przy domu wywiesiłeś ?

Autor: labul  godzina: 19:32
https://www.youtube.com/watch?v=23QkKHLsbg8

Autor: Jan Tukan  godzina: 20:19
Ad. labul Nie doceniacie Rosji. Czy wojna się skończyła? W USA będą wybory, Rosja uderzy ma czym i kim. Chiny pomogą Rosji.Byc może USA zmusi Ukrainę do pokoju. Wszystko co pisałem się sprawdza. Nawet zachowanie Trumpa a kampania wyborcza dopiero się zacznie. Nie chcę wygranej Rosji, ale jestem realista. Jeżeli USA beda zajęte wyborami Rosja i Chiny będą mieli wolne boisko. Co do udziału Polski w wojnie, wierzę w polska klasę polityczna, czyli na 90% Polska do wojny wejdzie. Oni aż piszczą i pewnie pójdą bez zgody USA czy NATO, bo wojna lepsza niż Trybunał Stanu.

Autor: Cyzio  godzina: 20:34
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:21
Cyziu co Ciebie ugryzło. Mój kochany panie, ja odpowiedziałem na pytanie pana labul. W niczym Ciebie nie atakuje. Obserwuję to co jest w USA i co piszą w Polsce, i widzę przepaść między przekazami. W Polsce jest nienawiść do Rosji i chęć wejścia do wojny, tak wynika z polskich mediów, mało zaś rozsądku.

Autor: Jan Tukan  godzina: 22:09
Donald .... https://currently.att.yahoo.com/att/cm/trump-chilling-warning-happen-indictment-132140756.html

Autor: trucizna  godzina: 22:12
Wiesz co Janek ? Jak pomyśle sobie, że macie swojego rudego durnia to mi jakoś lżej ...

Autor: Jan Tukan  godzina: 22:14
Tobie lżej ... a u nas wybory się dopiero rozkręcają, ludzie się zbroja, strzelają ....a Ruskie i Chiny podkręcają atmosferę.

Autor: trucizna  godzina: 22:21
CO może zrobić jeden nieodpowiedzialny dureń