Wtorek
28.03.2023
nr 087 (6449 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak Wam to się podoba ?  (NOWY TEMAT)

Autor: MAK  godzina: 09:03
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: reklama.

Autor: narzynacz  godzina: 09:17
Super . Powstanie nowa rzeczywistość gospodarcza i polityczna . Komunie to się w pale nie mieści że ruskie stracą wszystko co grabili przez ostatnie 300 lat .... To samo w Berlinie . Zamiast jakiś śmiesznych małych państewek zarządzanych z tylnego siedzenia przez wyhodowane za marki i eurasy klony pokroju Tuska powstanie duży niepodległy byt który nie daje się dymać za klepanie po plecach . ***** ZSRR PZPR UB ORMO WSI WYBorczą itd

Autor: kudłatyx  godzina: 09:25
i ***** PiS. Super naganiacz. Powstanie nowa rzeczywistość gospodarcza i polityczna, czyli jedno państwo - UE. PiSoKomunie to się w pale nie mieści, że Złajdaczona Prawica straci wszystko, co zagrabiła przez ostatnie 8 lat ....

Autor: Mark - 2  godzina: 10:20
A to jak wam się podoba. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/polski-kosciol-nie-chcial-przekazac-sadowi-tajnych-akt-zrobil-to-watykan/2hj0m3e,79cfc278)

Autor: MAK  godzina: 10:43
Panie Mark-2 Zmieniasz temat by po cichutku zniszczyć POLSKĘ ? Kupa mnie obchodzi co Watykan i jego wspólnicy chciał, lub nie chciał ! Nie ma to nic wspólnego z założonym tematem !

Autor: Mark - 2  godzina: 10:56
Panie MAK. A wiesz kto to powiedział: „Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą”. Mnie się Polska podoba (przynajmniej na razie), oraz nie chcę jej zniszczyć, bo i tak "za "cienki bolek" jestem, w tej "materii". Co innego Ty - taki "ekspert", no, no - po prostu czytając Ciebie, aż czasami "strach się bać". :)) Natomiast wszystko a szczególnie ostatnie osiem lat, zmierza do tego (i to coraz szybciej), aby to co powiedział bardzo dawno temu pewien mąż stanu, stało się faktem, niestety. Końcem zaś naszego obecnego państwa, będzie polexit niestety - a to możne szybciej nastąpić niż nam sie wydaje. Wystarczy poczytać kto się "pcha" do władzy i po co. :))

Autor: MAK  godzina: 10:58
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: reklama.

Autor: WIARUS  godzina: 11:02
Historia to nauczycielka życia - nawet po wygranych bitwach, gdy wspólnie pobiliśmy Rosję, przy sprzyjających warunkach w postaci ówczesnej technologii politycznej (wówczas łączenie państw było łatwiejsze) – nie udało się stworzyć polsko-ukraińskiej państwowej unii. Myślę, że to marchewka podana na kiju (dziennik.lowiecki.plhttps://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8688844,polska-ukraina-wspolne-panstwo.html) Strategiczne partnerstwo, budowanie dobrych relacji, popieranie akcesji Kijowa do Unii Europejskiej i NATO – to się obecnie dzieje i Polska popiera włączenie Ukrainy do zachodnich struktur i to powinno wystarczyć. Wydaje się, że Warszawa będzie pierwszą stolicą, która poprze zachodnie gwarancje bezpieczeństwa dla Ukrainy. Rozwiązaniem dla geopolitycznego osamotnienia Ukrainy nie jest jednak żonglowanie koncepcjami o nowym państwowym tworze i bezsensownym jest powołanie polsko-ukraińskiej unii na wzór I RP . Może kogoś to nęci ale z całą pewnością jest to tylko marchewka na kiju! Unia polsko-ukraińska to szkodliwy fantazmat (dziennik.lowiecki.plhttps://www.gazetaprawna.pl/magazyn-na-weekend/artykuly/8601191,polska-ukraina-przyszlosc-powojenna-unia-panstw.html)

Autor: MAK  godzina: 11:42
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: reklama.

Autor: narzynacz  godzina: 11:47
Koncepcja jest tak że Ukraińcy zabili około + 120 tyś ruskich żołnierzy , niszcząc około 5 tyś szt ciężkiego sprzętu . Stan wyjściowy do inwazji na Ukrainę to było lekko ponad 200 tyś ludzi . Można śmialo stwierdzić , że armia wystawiona przez syf post radziecki została rozbita .. Teraz tworzą nowa . Ale .. . To obaliło kolejne mity jakim karmiono ormowców , ubeków , funkcjonariuszy lwp itd i niezwyciężonej armi rosyjskie , ich wyższości a naszej małości .....pokolenie niewolników PRL nie może się z tym pogodzić . Podobnie Niemcy . Zakładali rozbicie Ukrainy i pacyfikację Polski ...taki powrót do ukladów z 1939 roku Środkowy palec i wyp.....za Ural

Autor: ricardo  godzina: 13:39
Czyli doczekamy Polski od morza do morza? Super by było.

Autor: Jan Tukan  godzina: 14:23
100 lat pzl , niech zyje Ukraina!

Autor: MAK  godzina: 14:29
Już jest super. Premier obywatel Izraela, a prezydent według oficjalnych danych ukraińskich potomek bohatera UPA. Nie będą musieli żądać ! I stosunki międzyludzkie, tz. przepływ szmalcu będzie w końcu oficjalnie uregulowany ! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/budanow-nie-chce-zostac-nowym-szefem-mon-ukrainy-ma-prosty-powod/cm3rqpe,79cfc278) Chwała tym, którzy nie popierają faszyzmu i banderowskiego kultu !

Autor: narzynacz  godzina: 15:16
Ricardo nie Polska od morza do morza tylko unia na równych zasadach . Brak granicy , wolny handel , wspólna armia czy czy ścisłym sojuszem wojskowy , autostrada Odessa - Szczecin Dalej by już poszło arbuzy z Mołdawii , na narty do Gruzji .....

Autor: ricardo  godzina: 15:35
narzynacz, gdyby jednak nazwa tego o czym mówisz brzmiała , Rzeczpospolita ilus tam narodów, tobyło by trochę i po mojemu.

Autor: 28rafal  godzina: 16:22
narzynacz,,,,Ty się rozkręcasz jak dobry parowóz. To mówisz, że będziemy z Ukrainą kopać w d,,,, Europę? Weźmiemy jeszcze Mongolię?? Ty masz łeb jak sklep.😅

Autor: 28rafal  godzina: 16:24
A o ulu coś wiesz??🤔🤔🤔🤭

Autor: labul  godzina: 16:40
narzynacz mówił Tobie ktoś, żeś głupi. Czyją narracją się podniecasz ? Jedź na Ukrainę i tam żyj. Nikt Tobie nie zabrania, nie narzucaj nam swoich fantazji erotycznych.

Autor: WIARUS  godzina: 20:14
Nagła rozmowa Zełenskiego z Dudą. Mowa o "ważnych wydarzeniach" (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/478118,zelenski-rozmawial-z-duda-prezydent-ukrainy-mowi-o-waznych-wydarzeniach)


Autor: 28rafal  godzina: 20:18
Co to może być???

Autor: labul  godzina: 21:16
Ja już się boję. ,,"Razem bronimy wolności i razem zwyciężymy! Ukraina, Polska i wszyscy, którzy cenią sobie światowy porządek oparty na zasadach" – podkreślił ukraiński przywódca." Znacie te zasady ? Może zasada Kalego ?

Autor: narzynacz  godzina: 21:34
Tak Rafcio . Rozkręcam się . Mam powody . Ukraińcy zrobili pierwszy krok . Złamali tabu . My dmuchany w ich żagle . Może być ciężko ale to jest możliwe. Bić bolszewika , olać unijnych komuchów .

Autor: MAK  godzina: 21:37
O prezydencie już było Kornhauser, czysto polskie nazwisko. Kilka zdjęć prezydenta ku jego chwale. Prezydenta Ukrainy znamy również Premier Morawiecki (dziennik.lowiecki.plhttps://zyciorysy.info/agata-kornhauser-duda/) miał ujawnić stan kasy PAŃSTWA przed objęciem "tronu" i stan kasy na dzisiaj. Do tej pory nie ujawnili !

Autor: I G O R  godzina: 23:39
Ze swołoczą , taką jaka ona jest (dziennik.lowiecki.plhttps://plejada.pl/newsy/donald-tusk-kim-byli-jego-rodzice-z-ojcem-nie-mial-dobrych-relacji/w02ee97)