Czwartek
25.05.2023
nr 145 (6507 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wiarygodni i krętacze

Autor: kudłatyx  godzina: 07:38
Łżesz jak Pisior. Inne Tv i sondażownie przeprowadzają podobne badania i JAROzelski jest w nich blisko końca rankingu zaufania dla polityków,,,, hehehe, same prawaki, Najwięcej nieufności według sondażu wzbudza Zbigniew Ziobro - 70,8 procent. Drugim budzącym nieufność wśród Polaków politykiem jest Jacek Sasin - 61,6 procent. Na trzecim miejscu w tym zestawieniu znalazł się Jarosław Kaczyński - 61,5 procent. hehehe Według deklaracji złożonych w sondażu największym zaufaniem wśród mieszkańców Polski cieszy się prezydent Warszawy, jeden z liderów Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. źródło,,,, (dziennik.lowiecki.plhttps://tvn24.pl/polska/sondaz-zaufania-dla-politykow-komu-najbardziej-ufaja-polacy-ranking-6882376) tak gwili scislości, to musiałeś za młodu często na ruskim Krymie bywać i skakać z pomostu na główkę,,, a woda płytka była,,,, i stąd ci tyle ruskiego piachu, w tryby zlepka naszło,,,

Autor: J.Chudy  godzina: 09:06
Czy .uje wiedzą, że te zaszc.ańce, herbu pomian ;-))) dopiero od dwóch pokoleń posługują się językiem polskim ??? Wcześniej władali rosyjskim z domieszką języka braci starszych w wierze. Ich "polskie" drzewo genealogiczne zaczyna się od tych, którzy polskich AK-owców przesłuchiwali i skazywali na śmierć.

Autor: Mark - 2  godzina: 09:45
Taboret herbu Pomian, ma coraz większe "poparcie", nawet wśród "swoich" - oj będzie się działo już niedługo. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/pis-traci-radnych-w-sejmikach-najwiecej-ze-wszystkich-ugrupowan/evmrw1e,79cfc278)

Autor: J.Chudy  godzina: 10:07
Oby tylko tego ch....twa opozycja nie przygarnęła w najbliższych wyborach. Nikomu, kto zadaje się z pis-dami nie można ufać, a już na pewno nie zasługuje na szacunek.

Autor: WIARUS  godzina: 12:31
Dodatkowo 8 lat PiS+ (dziennik.lowiecki.plhttps://twitter.com/JanKot07/status/1661406607312289800)


Autor: WIARUS  godzina: 17:03
Miłosz Kłeczek próbuje zasłużyć na miano najzacieklejszego propagandzisty TVP. Ataki na liderów opozycji wspiera jawnymi kłamstwami. Co kieruje Kłeczkiem? Czy chodzi tylko o pieniądze i karierę? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=m0fAT6L5wYw&t=58s)


Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 17:34
No i łżą lewaki, aż słońcu wstyd świecić... A może nie łżą, tylko są inteligentni? Inaczej?🤗 Sondaż wiarygodności dla partii nie jest tym samym co sondaż wiarygodności jakiegoś człowieka.

Autor: 28rafal  godzina: 18:09
El-Kretino translejtuje!

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 18:19
Ale skoro lewactwo, zmiażdżone zdecydowanym prowadzeniem Prawych i Sprawiedliwych w sondażu wiarygodności partii, czepiło się jak rzep tusciego ogona rankingów zaufania indywidualnych polityków, to każdy Normalny zaraz zadaje logiczne pytanie: Cosik tu nie sztymuje... Prawi i Sprawiedliwi prowadzą grupowo, a żaden nie prowadzi indywidualnie jak twierdzą POlskojęzyczni? Toż to niemożliwe... No i wszystko się wyjaśniło, teraz się zgadza: Pierwsze miejsce - pisior Duda Trzecie miejsce - pisior Morawiecki (dziennik.lowiecki.plhttps://dorzeczy.pl/sondaz/442809/sondaz-zaufania-do-politykow-na-czele-prezydent-duda.html) Cienkie te łgarstwa totalniaków, cieniutkie 😋

Autor: Mark - 2  godzina: 18:26
"Biorąc pod uwagę negatywne odpowiedzi, liderem rankingu nieufności jest minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Brak zaufania wobec niego zadeklarowało w maju 66,8 proc. badanych. Drugie miejsce w tym anty rankingu zajął prezes PiS Jarosław Kaczyński, który otrzymał 60 proc. negatywnych odpowiedzi." I co wy na to pisie-pachołki. :)))

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 18:27
A jeszcze śmieszniejsze jest równie chude, co bezsensowne sugerowanie, że nie totalniactwo z zakołtunionych czworaków folwarcznych i sztetła ród swój wywodzi, lecz szlachetnie urodzeni Prawi i Sprawiedliwi Polacy... Mały Rycerz - polski szlachcic herbu Pomian od wielu pokoleń Don Aldo Tusco - jego własny dziadek zapytany, czy jest Polakiem, Kaszubą czy Niemcem odpowiedział - nie, jestem tutejszy 😋 Identycznie jak niegramotne chłopstwo z Konopielki 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Autor: WIARUS  godzina: 19:43
Sobiepanek - chyba liczy na to, ze następnym razem głowica nie będzie betonowa tylko atomowa.....i nie będzie się wtedy miał komu tłumaczyć ;-))) (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/mariusz-blaszczak-nie-zlozy-wyjasnien-ws-rakiety-na-posiedzeniu-sejmu-6901871908063872a)