Piątek
26.05.2023
nr 146 (6508 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Do Berlina !! Do Berlina !!  (NOWY TEMAT)

Autor: I G O R  godzina: 19:38
Polskie onuce wonnn :) (dziennik.lowiecki.plhttps://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-komisja-ds-rosyjskich-wplywow-sejm-zdecydowal,nId,6802817)

Autor: Mark - 2  godzina: 19:57
"Dziś radocha w domu Gucia, Gucio gumę ma do żucia. Przyjechała ciocia Gucia i zabrała mu gumę do żucia. Gucio bardzo zasmucony zamiast gumy żuł kalesony, poszedł za chałupkę zdjął majteczki zrobił kupkę i przygląda się tej kupce jaki ciężar nosił w dupce." :))))))

Autor: WIARUS  godzina: 20:21
    No to mamy swój maccarthyzm w pełnej krasie; z tym że polski cwaniaczek, który jest autorem tego koszmaru, wolał się nie ujawniać. Projekt ustawy lazł przez Sejm i Senat jako dzieło zbiorowe. Nie chce mi się tego komentować. Nie ma to sensu. Od dawna nikt w Polsce nie okrył się taką hańbą jak głosujący za przyjęciem gniota. Od dziś nie podaje się ręki żadnemu z nich. Niebywała szansa stanęła zaś przed doktorem prawa i prezydentem Andrzejem Dudą. Uwalenie tego gniota jest jego obowiązkiem; jeśli to zrobi, wiele można mu za to będzie darować. Czy sprosta zwykłej przyzwoitości? Przy wadze tego wydarzenia wszystko inne niknie. I śmiech, nawet złośliwy, byłby tu niestosowny. Więc zostańmy w ciszy.
Bogdan Miś - studioopinii.pl PS Przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy Rusłan Stefańczuk powiedział wczoraj w polskim Sejmie, że „Wróg zrobi wszystko, żeby nas podzielić”. Wróg już spróbował. Jeden gnojek zażądał w środku ukraińskiej wojny obronnej, żeby Zełenski przeprosił za Wołyń. Polska ma zatrważająco wielu wrogów, ale niewielu z nich jest za granicami kraju.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 21:00
Wybory maja konsekwencje, zeby Trzaskowki byl prezydentem nikt nie forsowalby takiej ustawy.

Autor: I G O R  godzina: 21:14
Skowyt onuc jest bezcenny:) :) Haaa haaa haaa :) Czerwone onucki proszę o jeszcze :)

Autor: labul  godzina: 21:51
,,... w środku ukraińskiej wojny obronnej" Jankes z Angolem podjudzili Ukrainę, Ukraińcy obudzą się z ręką w nocniku. Od 2014 roku są w szaleństwie.

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 21:56
Skoro totalniactwo samo, z własnej woli nazywa komisję do zbadania ruskich wpływów "lex Tusk", to oznacza, że totalniactwo wie lub przypuszcza, że Tusk mógł być w ruskie wpływy umoczony.🤗 Czego się boją onuce?

Autor: Hupert  godzina: 23:28
Komisja dokładnie na wzór prawa białoruskiego, rosyjskiego, czy irańskiego, które pozwala wsadzić na 8 lat dziennikarza Poczobuta, sprawić, że niektórzy Rosjanie, nawet za granicą padają otruci, a za brak hidżabu policja może bezkarnie zabić. Ta komisja w zmienionym jesienią składzie może rozliczyć w ten sam sposób obecnie rządzących, a ściąganie pomysłów od ruskich. PiSiory same na siebie przygotowali szafot.