Sobota
27.05.2023
nr 147 (6509 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Komuna wraca  (NOWY TEMAT)

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 06:04
Komuna wraca w Europie... Niestety w jeszcze gorszej wersji. Za pierwszej komuny, tej z centralą w Moskwie, papier toaletowy był rarytasem, ale komuchy promoskiewskie przynajmniej oferowały Trybunę Ludu lub moskiewską "Prawdę" do podtarcia końca pleców jako zamiennik dla biedniejszych Obecnie, za drugiej komuny z centralą w Brukseli i Berlinie, komuchy unijne też generują gorszy dostęp do papieru toaletowego, ale zamienników już nie oferują - gwoli ścisłości nie ma "Trybuny Lewackiego Ludu" ani "Brukselskiej Prawdy" w taniej wersji papierowej (dziennik.lowiecki.plhttps://szczecin.se.pl/papier-toaletowy-tylko-dla-bogatych-gigantyczne-podwyzki-cen-papieru-wszystko-przez-nowe-przepisy-unii-europejskiej-aa-6vDM-bBTp-BoMJ.html) Przy okazji wyjaśniło się wreszcie, skąd te wściekłe ataki POlskojęzycznych na normalną gospodarkę leśnymi uprawami - dostały KOmuchy rozkaz, że trzeba przygotowywać Polaków propagandowo na planowane uniolewackie szykany wobec papieru. Na razie komuchy knują by więcej ludzi z cuchnącymi tyłkami chodziło, więc POżyteczni Idioci grzmią, że nie wolno ściąć drzewa, które po to człowiek posadził by je ściąć i zebrać plon w postaci drewna. Ciekawe kiedy komuchy, oczywiście też w ramach dogmatu "walki z globalnym ocipieniem" będą zakazywały zbierania plonów w postaci zbóż, ziemniaków lub kapusty, by ludzi zagłodzić niczym ich wzór lewicowy - Stalin - podczas Wielkiego Głodu na Ukrainie. I jak tu się lewactwem nie brzydzić????

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 07:30
KOlejna szykana lewactwa brukselskiego (dziennik.lowiecki.plhttps://szczecin.se.pl/prawo-jazdy-zostanie-odebrane-po-65-roku-zycia-unia-bezwzgledna-wobec-starszych-kierowcow-aa-QyXd-29TD-hLNe.html) POżytecznym idiotom wciska się kit, że brukselska szykana będzie dla "bezpieczeństwa", a pożyteczny zlewaczeniec - durak nawet nie potrafi zrozumieć statystyk z których wynika, że najstarsi powodują najmniej wypadków ze wszystkich grup wiekowych kierowców. I że chodzi lewackim brukselssmanom tylko o to, by indywidualną motoryzację stopniowo uczynić w Europie taką, jaką jest w lewicowym świetlanym wzorcu - Korei Północnej. A jeszcze ciekawsze jest to, że ci zlewaczeńcy (również z forum "łowiecki") którzy niedługo stracą prawko - sami tego prawka dziś nie oddają. Zlewaczeniec to taka żałosna odmiana niewolnika, który dopiero wtedy coś robi, gdy mu jego lewacki pan rozkaże. I jak tu lewactwem nie POgardzać ??!

Autor: kudłatyx  godzina: 07:44
dobre o tym papierze toaletowym,,, .uju, naprawdę dobre,,, Gdyby w tym linku było napisane cyrylicą, to może .uje by zrozumieli, że chcieli dokopać Brukseli, a dokopali SAMI SOBIE. Tylko by to zrozumieć, to trzeba mieć we łbie zlepek, a nie TVputin!!! Nie chce nikogo obrażać, a tym bardziej zlewaczałego socjalucha z Konfy,,, ale nawet najgłupszy cymbał potrafi przeczytać ,,,, (z linku) Szalejąca inflacja daje się we znaki Polakom w najróżniejszych dziedzinach życia. Drożeje żywność, media, artykuły przemysłowe, a także przedmioty codziennego użytku, m.in. papier toaletowy, który zaledwie w ciągu roku zdrożał o ponad 60 procent. Ten podstawowy artykuł higieniczny może być jeszcze droższy. Czyli przez UE może być jeszcze droższy, ale już jest drogi przez .... Pisiorów.,,, Już jest 60% drożej przez mafię Pisowską,,, Żadna Bruksela czy Berlin, nie ma z tymi 60% nic wspólnego,,, tylko upośledzony na zlepku, szuka winnych 60% podwyżki, tam gdzie ich nie ma,,, Pisożyty są temu winne, nikt inny! Wystarczyło nie kraść,,, Tytuł też durny,,, jakie "Komina wraca"? Nigdy z ciebie nie wyszła! I jak tu zdurniałym socjaluchem nie POgardzać ??!

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 07:56
Totalniacki cymbał jednak jest cymbałem największym... Nie zrozumiały lewackie cymbały tego fragmentu tekstu: "gwałtowny wzrost cen produktów higienicznych, głównie wywołany przez kryzys energetyczny. Mówią też o droższej produkcji masy papierniczej, co z kolei przekłada się na podwyżki cen w sklepach. Informują, że np. w Niemczech niektórzy producenci, przez wysokie ceny gazu, musieli nawet zamknąć swoje biznesy. Dodają również, że drożyzna w sklepach jest skutkiem zerwanych w czasie pandemii łańcuchów dostaw i jest spowodowana mniejszym importem taniej celulozy z Azji." A te cymbały totalniaki twierdzą, że za światowy kryzys energetyczny, za światową pandemię oraz za mniejszy import celulozy z Azji do Europy odpowiada..... PiS !!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 I jak tu nieszczęsnym rodzinom lewaków totalniaków duraków nie współczuć????

Autor: kudłatyx  godzina: 08:06
bo widzisz .uju, my papir do podciru kupujemy nasz krajowy, z naszych krajowych drzew,,, więc wisi mi to ile on zdrożał w Chinach czy na Kamczatce. Energia zdrożała? to trzeba był cen energii nie podnosić,,, Komusze Pisożyty,,, jak zwykle wszyscy inni winni,,, I jak tu nieszczęsnym rodzinom komuszym prawakom - durakom nie współczuć????

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 08:16
Widzisz .udłuju, Polska jest w UE, w której nie ma ograniczeń w handlu między państwami. Gdy drożeje papier lub energia, to drożeje w całej UE. Gdyby nie zdrożały w jednym państwie to by z tego państwa zniknęły, wykupione przez inne państwa UE. Podstawy ekonomii, nauki o której lewactwo durnowate nie ma pojęcia.

Autor: kudłatyx  godzina: 08:32
Gdyby ci ruski piach nie naszedł do zlepka,, to byś pojął,,, A niech sobie przyjedzie do NAS Hiszpan czy Włoch i kupi u nas ten TANI papier toaletowy,,, wolno mu. Mnie to nie przeszkadza, nich sobie kupi,,, a co,, Za to przeszkadza mi, że Pisia mafia podniosła ceny papieru toaletowego o 60%. Dzięki ci mały rycerzu,,,, to tylko o 60%,,, a mogłeś o 600%. Podstawy ekonomii, nauki o której Pisożyty durnowate nie mają pojęcia. Że też te inne państwa UE nie "wykupią" u nas jednej z najwyższej inflacji ,,, Cymbał, to cymbał,,,

Autor: Mark - 2  godzina: 08:43
Zgadza się, Komuna wraca - pytanie gdzie.? :)) (dziennik.lowiecki.plhttps://businessinsider.com.pl/gospodarka/prad-o-polowe-drozszy-niz-w-niemczech-najdrozszy-w-europie-czemu-przeplacamy/zz8de5l)

Autor: kudłatyx  godzina: 08:52
Mark-2,,, No weź, proszę Cię,, zadzwoń do Helmuta i poproś, by podnieśli ceny prądu o 50%, bo jak nie, to wg powyższej teorii gwoli ścisłości,,, mały rycerz tam pojedzie i wykupi u nich aż trzy pełne wiadra prądu i może im go zabraknąć. Do czego te skur,,,y doprowadziły ten kraj,,,, w 8 lat,,, prąd 50% drożej jak u Niemca,,,,, jpdle.

Autor: WIARUS  godzina: 09:14
Sukcesu ZP nie doceniacie - polski prąd najdroższy w Europie - .... euro za MWh, ceny dnia następnego z aukcji 25 maja - patrz załącznik - pochodzi z linku Mark - 2 🤣👍

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 11:02
No co za cymbały te totalniaki... Hiszpański hurtownik nie przyjedzie do Polski kupić bardzo taniego papieru, bo polski sprzedawca nie jest idiotą i nie sprzeda mu bardzo tanio, mogąc sprzedać tylko trochę taniej niż w Hiszpanii. Dlatego ceny papieru przy braku ceł i podobnych sztucznych ograniczeń muszą być zbliżone w Polsce i Hiszpanii i to są podstawy ekonomii zł nauki dla totalniactwa nieznanej. Oczywiście durnowate totalniactwo uważa, że "pisia mafia" jest tak wszechpotężna, że sztucznie podrożyła ceny papieru w całej EU, też w Hiszpanii 🤣🤣🤣🤣

Autor: Mark - 2  godzina: 11:06
Jak ci tak "dobrze idzie", gwoli ścisłości - to może napisz coś o cenach prądu, a nie udawaj "penisie", że nie wiedziałeś.:))

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 11:12
Aż tak głupie jest totalniactwo czy aż tak wredne? Bandycka lewacka UE okłada naszą energetykę opartą na węglu horrendalnymi haraczami, a te wredne lub głupie typy obwiniają za droższy prąd nie unijnego bandytę lewaka, tylko ofiarę bandyty - nasz polski rząd 🥴

Autor: Mark - 2  godzina: 11:25
No to po huha, "siedzicie" w tej UE - wyjdźcie z niej, czym prędzej - to i prąd (nie mówiąc nawet o paliwie), będzie o wiele tańszy a mały taboret herbu Pomian, będzie mógł do woli jeździć kabrioletem ze swymi wiernymi giermkami. I to w obstawie nie stu a pięciuset policyjnych wozów, oraz na czas przejazdu "wodza" będzie można wstrzymać ruch w całym kraju, tak gwoli ścisłości dla "bezpieczeństwa" - pytanie tylko kogo. :)))) :)))

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 11:41
Nie nazwę żadnego totalniaka "penisem", gdyż obraził bym mój własny między moimi udami, który jest od każdego totalniaka mądrzejszy 🤗 Ale miało być o cenach prądu... POżyteczni idioci łykają każdą lewacką propagandę, nawet najbardziej toporną i załganą. W tym przypadku zaprezentowały medialne lewackie manipulatorki wybraną chwilową sytuację, gdy na niestabilnym europejskim rynku energii była chwilowa nadpodaż prądu i prąd tam chwilowo znacznie staniał. Choćby w Finlandii - bliski jest najdłuższy dzień w roku, słońce świeciło prawie całą dobę na bezchmurnym niebie, bo Finlandia jest blisko koła podbiegunowego i mieli nadmiar z fotowoltaiki. Lecz mądra (bo pisiorska) Polska preferuje źródła energii stabilne - obecnie węgiel, w przyszłości też atom. I dlatego wtedy, gdy prąd jest najbardziej potrzebny, czyli zimą - w zlewaczałej Europce ceny prądu szaleją, a my Polacy pod mądrymi rządami Prawych i Sprawiedliwych wtedy cieszymy się stabilnym, tańszym prądem, mimo uniolewackich szykan na węgiel (dziennik.lowiecki.plhttps://globenergia.pl/polska-z-tansza-energia-niz-niemcy-styczniowe-ceny-energii-elektrycznej-w-europie/) Czy konie zrozumiały? Chłe chłe chłe, konie może zrozumiały, ale tępe lewactwo na pewno nie🤣🤣🤣🤣🤣

Autor: Mark - 2  godzina: 11:48
Czyli lepiej zamiast penis używać słowa Jarek, i to najlepiej w Turcji - chociaż może i u nas się niedługo przyjmie, w języku potocznym.: "Jarek to popularne polskie imię, ale lepiej nie nawoływać głośno żadnego Jarka, gdy wypoczywamy w Turcji. W języku tureckim bowiem istnieje podobnie brzmiące słowo"jarak", które jest bardzo wulgarnym określeniem męskiego przyrodzenia. Głośne użycie takiego słowa na plaży może wywołać oburzenie. Fałszywym przyjacielem i potencjalnie niebezpiecznym słowem jest także polski "bok", który po turecku znaczy "g**no". W Turcji nie prosimy Jarka, by odejść na bok!"

Autor: kudłatyx  godzina: 12:39
Bandycka lewacka UE okłada naszą energetykę opartą na węglu horrendalnymi haraczami, nie wierzę, zaprawdę nie wierzę, że można być aż takim cymbałem,,, Nie naszą energetykę, tylko całej UE. To te przepisy UE (wg ciebie i TVPutin), nie dotyczą Niemców? Niemcy płacą tyle samo, a prąd mają o 50% tańszy,,, W tym przypadku zaprezentowały medialne lewackie manipulatorki wybraną chwilową sytuację, gdy na niestabilnym europejskim rynku energii była chwilowa nadpodaż prądu i prąd tam chwilowo znacznie staniał. to ja już wolę niestabilny rynek niemiecki i prąd o 50% tańszy,, niż nasz, bardzo stabilny,,, z cenami z kosmosu. Złodzieje!!! Wyłącz TVPutin, zobacz własnym zlepkiem jak świat wygląda i nie ośmieszaj się.

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 13:25
Nie wierzę, że można być aż takim totalniackim cymbałem... Wyraźnie jest napisane w linkach, że prąd jest droższy w Polsce niż Niemczech w końcu maja, czyli wtedy go mało potrzebujemy, za to tańszy zimą wtedy gdy go najbardziej potrzebujemy. Totalniak to taki cymbał, który cieszy się gdy ma tańsze źródło potencjalnego ogrzewania domu w upalnym lipcu i droższe w mroźnym styczniu🤣🤣🤣🤣

Autor: Wojtek  godzina: 19:26
Gwoli ścisłości - umiesz liczyć? To policz o ile rąbią nas Pisiorskie podnosząc odbiorcom napięcie. Sprawdzałem w wielu miejscowościach w promieniu 15 km - wszędzie podobmie. Dla jasności - pomiar dokonany nocą gdzie fotowoltaiki nie pracują. Znasz prawo Ohma? Wątpię.