Środa
07.06.2023
nr 158 (6520 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Marsz Donalda

Autor: jooopsa  godzina: 07:11
"Za szlachtę także ci poczytani być mają, którzy tylko z oyca szlachcica, a z matki stanu prostego się rodzą." Ten dosłowny cytat z postanowienia Sejmu w Radomiu z 1505 roku kończy wszelką dyskusję. I treści tego cytatu nie zmienią dywagacje jakiegoś anonimowego internauty "księcia Brzetyswoja" czy innego anonimowego"hrabiego Tytusa". Ani dywagacje jakiegoś internauty, który się przedstawia jako "małorolny"😁

Autor: Alej.....  godzina: 07:44
Typ całkiem się zaciął.

Autor: August  godzina: 10:01
Dla komuszych ruskich onuc Olszewski na premiera się nie nadawał , ale Pawlak to wymarzony premier :) :) :) Tak tak ... Boki zrywać czy płakać ?? Igor - zapytam wprost – kwestionujesz rzetelność przytoczonych faktów . (dziennik.lowiecki.plhttps://twojahistoria.pl/2018/03/04/o-co-naprawde-chodzilo-w-akcji-lustracyjnej-i-czy-to-ona-doprowadzila-do-upadku-rzadu-olszewskiego/) Jeśli tak to których . Jeśli nie to dalej intonuj bajanie o zamachu stanu.

Autor: nacomito  godzina: 10:34
Autor: Alej..... Data: 07-06-23 07:44 [Wersja do wydruku] Typ całkiem się zaciął. Mam nadzieję, że tylko przy goleniu i niegroźnie? -)))) A może szuka oryginału uchwały rzeczonego sejmu z 1505r., by nam dowieść, że nic poza tym co zacytował w niej nie było; A może niczego nie chce dowodzić, tylko wraz z MRHP dowodzić hufcami pisrycerzy; A może też chcieć dowieść nas do stanu, w którym uznamy, że niczego nam dowodzić nie musi; A może ..... O rany, ile tych znaczeń maja polskie słowa! P.S. Jeżeli się gość "odetnie", mamy szanse poznać nowe, nie znane znaczenia słowa "dowód, wywód"