Czwartek
08.06.2023
nr 159 (6521 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: 64 tysie  (NOWY TEMAT)

Autor: jooopsa  godzina: 04:29
Dlaczego na marszu totalniackiej nienawiści żaden z POżytecznych mędców nie niósł transparentu z napisem: "Mam za dużo pieniędzy gdy żyję w pisiorskiej Polsce, chcę PO i zabulić 64 tysie! (dziennik.lowiecki.pl)

Autor: kudłatyx  godzina: 07:26
Może cymbały czytać nie potrafią? Za to wielu szło z napisem "MAMY DOŚĆ",,,, dość Pisożytniczych złodziei, którzy doprowadzili kraj do ruiny. Niech sobie Pisożyty same z własnej kieszeni płacą na nowy program maciora+, a nie z moich podatków. Dzięki Pisozytom i drukarkom Glapcia, każdy z nas ma dług: " Szacunki wykonano przy założeniu stałego kursu złotego z 14 grudnia 2022 roku. Dług publiczny (dług instytucji sektora rządowego i samorządowego) na 1 mieszkańca rośnie z 38 868 zł na koniec września 2022 roku do 47 075 zł na koniec grudnia 2023 roku." Dług w ponad rok wzrósł o prawie 10k na mieszkańca,,,, a nic poza złodziejstwem i rozdawnictwem Pisożyty nie zrobiły. Za łamanie praworządności kara wyniosła 2,5 MILIARDA zł. Do tego Ostrołęka 2 MILIARDY w błoto, Wybory kopertowe 70 baniek Respiratory 200 baniek,,, Itd, itd. To jak już mam płacić, to wolę płacić za czyste powietrze i czysta wodę,,,, a nie za program maciora+, i inne idiotyzmy Pisożytów,,,, Pójdziecie siedzieć!!!!

Autor: kudłatyx  godzina: 08:02
marsz totalniackiej nienawiści Komuch, to komuch,,, i nadal myśli, że jest lepszy od Urbana,,, Straszne,,, zupełnie jak w 1980 roku,,, Nienawistne Solidarnościowe totalniactwo, pod wpływem Imperialistów ze zgniłego Zachodu (Brukseli) podnosi rękę na Władzę Ukochanej Pisożytniczej Socjalistycznej Ojczyzny,,, Tylko prawakosocjaluch-śpioch (kiedyś udający Konfederatę) napasiony mądrościami z TVPutin, dumnie stoi tam gdzie wtedy,,,,,, w mundurze, z pałą w ręku i opaską ZOMO,,, Tfuuu, wstrętne komuchy,,, ponad 40 lat minęło, a ten dalej swoje,,, ! Towarzyszu jooopsa, staliście nad przepaścią, ale uczyniliście wielki krok naprzód,,, dla dobra Socjaluchowatej Piosożytniczej Ojczyzny,,, Uraaaa,,,,

Autor: jooopsa  godzina: 08:45
Reasumując powyższy nienawistny słowotok można z uśmiechem pobłażliwości zauważyć, to POżyteczni mędrcy lewaków nie tylko chcą ochoczo bulić 64 tysie za lewackie klimatengeszefciarskie szykany, ale też marzy im się szybsze zadłużanie 😋 (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tvp.info/28591505/gpc-po-1989-roku-polske-najbardziej-zadluzyli-tusk-i-kopacz) Właściwie nie miał bym nic przeciwko temu, gdyby lewackie półmózgi chciały tych kosztów tylko dla siebie. Chcą - niech bulą z tego co lewaki zarobiły, nr konta w Brukseli i Berlinie im POdać i PO PrOblemie. Lecz jest problem, bo POlskojęzyczne POżyteczne POsożyty chcą mądrych prawaków ograbić PO dorwaniu się do KOryta. Na szczęście Polacy trzeci raz z rzędu pokażą im środkowy paluszek i jedyne co im zostanie, to nienawistne wycie i do Brukseli kablowanie🤗

Autor: kudłatyx  godzina: 08:50
Chcą prawaki, niech bulą,,, na nowy cudowny program PiSocjaluchów - maciora+. Dacie rady towarzyszu,,, tylko w lewej czerwona szturmówka, a w prawej pała Zomowca.

Autor: Mark - 2  godzina: 09:26
No to teraz się "zacznie" - jarak (to po turecku) - "w akcji", i już zaczyna się "rozkręcać", ale będzie się działo. :))

Autor: August  godzina: 09:41
''==================='' (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=pgkDg8h81oE)

Autor: WIARUS  godzina: 14:42
Zaskakujący ruch rządu w środku długiego weekendu. Chce zmienić kluczową ustawę (dziennik.lowiecki.plhttps://businessinsider.com.pl/gospodarka/zaskakujacy-ruch-rzadu-chce-zmienic-kluczowa-ustawe/ly745qv)
PS UD 503 i UD 504 (dziennik.lowiecki.plhttps://www.gov.pl/web/premier/wplip-rm) A tu jeszcze jeden szczególny przypadek (dziennik.lowiecki.plhttps://twitter.com/Leszczyna/status/1666573660482617345) już komentowany w sieci (dziennik.lowiecki.plhttps://crowdmedia.pl/a-wiec-stad-blaszczak-wzial-pieniazki-na-potezne-zakupy-prawde-ujawnili-koreanscy-dziennikarze/) Koreańczycy już mają wątpliwości!

Autor: MAK  godzina: 15:48
To z załącznika, to dwie strony z książki Pawła Jasienicy pod tytułem "Kraj nad Jangcy" Opisuje swoją służbową podróż do Chin w 1957 roku. Dawniej Naród Chiński wpędzano w nałóg w ten sposób go ogłupiając. Rabowano wówczas Chiny, tak jak obecnie rabuje się Naród Polski. Wówczas opium i sprzedajne kacyki, obecnie alkohol, plusy, walka o klimat no i "Ruski" przy pomocy obecnych .......(dopiszcie sobie to co będziecie uważali za aktualne) ! Te PL "polityki", to nie takie nowoczesne USsynów opium ? Wszystkie odwiedzały US zanim dopuścili ich do ratowania klimatu i najazdem "Rusków" Ci Koreańczycy i USsyny (ich nadzorcy ?) zrobią wszystko by "Żeleńskie" nie wygrały, bo wówczas skończy się bom na dostarczanie złomu za miliardy US $ dudków.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 17:47
Bo chcą płacić, to jest właśnie ofiarny elektorat, ideologicznie poprawny zresztą nic tutaj nie powinno dziwić bo w prostej linii to dziedzice i potomkowie ideologii Lenina i Stalina stojący na straży takowego porządku.

Autor: MAK  godzina: 17:49
.... Jak Czarniecki do Poznania po szwedzkim zaborze, dla KLIMATU ratowania wrócim się przez morze......