Piątek
09.06.2023
nr 160 (6522 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Ciapate

Autor: jooopsa  godzina: 06:23
Chandełe, chandełe! (dziennik.lowiecki.plhttps://youtube.com/shorts/OfUFevnNPds?feature=share)

Autor: kudłatyx  godzina: 07:26
Pisożytnicze chandałe, chandałe! (dziennik.lowiecki.plhttps://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykuly/8494162,relokacja-uchodzcy-z-ukrainy-praca.html)

Autor: jooopsa  godzina: 08:06
Chandełe ludźmi to zamordyści lewaccy knują. Nawet cenę za sztukę przymusowo przesiedlanego podając, gdy pisiorska wolna Polska wolnych ludzi nie zechce w tym procederze uczestniczyć n. My Polacy dla odmiany proponujemy ZACHĘTY. Czytać potrafi??? "Zdaniem rządu najlepszym pomysłem na integrację cudzoziemców jest zachęcenie ich do przeniesienia się z aglomeracji miejskich do niewielkich miast (do 25 tys. mieszkańców) i na tereny wiejskie."

Autor: Alej.....  godzina: 08:16
Realy? Uoza, to jak wygląda integracyjna zachęta do przeniesienia człowieka z terenu suchego na bagienny?

Autor: J.Chudy  godzina: 08:28
Napływ ludności z Azji i Afryki jest nieunikniony i dopiero się zacznie. Tego procesu już nikt i nic nie zatrzyma. Tak już "buk" ..ujów-porypów świat stworzył, ze każdy, by żyć jeść musi. Przez wieki Europa okradała i zubożała tę ludność. Teraz za to musi płacić. Pomyślcie ..uje, gdyby na każdą plebanię przyjęto jedną rodzinę imigrantów, to rozmodlone prymitywy nawet by tego nie zauważyły. Czyż nie jest tak, że spragnionego napoić, głodnego nakarmić i obdartego odziać?????????? Inna opcja, moim zdaniem bardzo sprawiedliwa, to : Każde państwo Europy powinno przyjąć proporcjonalnie tylu uchodźców, ile w przeszłości i obecnie skolonizowało i okupuje ich kraje. To bardzo proste, przecież oni posługują się językiem dawnych i obecnych okupantów. A te języki to: Angielski, francuski, hiszpański i włoski.

Autor: jooopsa  godzina: 08:35
"Napływ ludności z Azji i Afryki jest nieunikniony i dopiero się zacznie. Tego procesu już nikt i nic nie zatrzyma." Zatrzymuje nasza polska Straż Graniczna (czapki z głów!!), acz bardzo przeszkadza antypolskie lewactwo jego mać, kolaborujące w tym procederze z reżimem Łukaszenki. W końcu Łukaszenka to też lewus, lewusa do lewusa zawsze ciągnie...

Autor: kudłatyx  godzina: 08:49
Cymbał nigdy niczego nie pojmie! Zmiana klimatu, pustynnienie terenu, głód w Afryce i innych terenach, nic to cymbałowi nie mówi? To wasza cymbalska wina,,, Viva ruski wungiel,,, na pohybel OZE,,, prawackie poje..y !!!

Autor: Mark - 2  godzina: 10:07
Płyńcie tu bo mi was potrzebaaa, potrzebaaa :) (dziennik.lowiecki.plhttps://businessinsider.com.pl/wiadomosci/orlen-zwieksza-import-rosyjskiej-ropy-tak-sie-tlumaczy/8l69841)