Sobota
10.06.2023
nr 161 (6523 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: 4 czerwca

Autor: J.Chudy  godzina: 08:13
Mark2, .ujostwo skomentuje tylko, jeśli dotyczyło to będzie ich żon, sióstr, lub córek z dodatkiem : "....ale to wyjątkowa sytuacja". To samo dotyczy ich kobiet w przypadki aborcji na życzenie. (wypowiedź prof. ginekologa w TV). Ale czemu się dziwić, skoro: - wuc przystojny - suski - inteligentny - szumi - uczciwy - mazurek, szydło - ładne - błaszczak - kompetentny - zybertowicz - profesorem - glapiński - mądry - morawiecki - prawdomówny - piotrowicz - bronił opozycji w prl-u - pawłowicz - zeżre wszystko itd, itp.

Autor: jooopsa  godzina: 11:26
Mark-2 Nie jestem ani babą z magla, ani nienawistnym kłamliwym lewakiem, zatem tej konkretnej sytuacji nie skomentuję. Nie znam sprawy, a relacje lewackich szczujni są skrajnie niewiarygodne. Sprawę rozpatrzy wstępnie prokuratura i fachowi biegli, ewentualnie później sąd. Choć ostatnio sądy też nie są wiarygodne, od czasu gdy oblazła je upolityczniona stronnicza lewacka kaściarnia, która ze swym stronniczym upolitycznieniem nawet się bezwstydnie nie kryje. Lecz cóż, ryba psuje się od głowy - najważniejszy w UE sąd czyli TSUE jest skrajnie "niepraworządny" w lewackim tego słowa znaczeniu (skład TSUE jest wybierany przez polityków). I pełni rolę podklepywacza lewackich bredni, przez lewackich polityków którzy sędziów TSUE wybrali - wypichconych i zamówionych. Lewackie "sądownictwo" coraz bardziej zbliża się do swego lewicowego pierwowzoru - "sądów" stalinowskich. A co do meritum - ludzie umierali, umierają i umierać będą, nie tylko że starości, lecz też z powodu chorób. Lekarz nie przeprowadzi zabiegu, pacjent umiera - jakiś typ atakuje, że pacjent zmarł bo zabiegu natychmiast nie przeprowadził. Lekarz przeprowadzi zabieg, pacjent umiera - ten sam typ atakuje, że pacjent zmarł bo wg typa powinien najpierw dokładnie zdiagnozować, a dopiero potem operować. Poczekajmy więc na opinie biegłych, a nie agresywnych lewackich stronniczych mendialnych szczujni, które już "wyrok" wydały, choć znają się na medycynie jak świnia na fizyce kwantowej.

Autor: kudłatyx  godzina: 13:05
Chłe, chłe, chłe, Sądy nie są wiarygodne, TSUE nie jest wiarygodne,,,, wiarygodny jest tylko komuch - prokurator stanu wojennego. Jpdle,,,, co ta TVszujnia robi z ludzi,,, Ludzie, klepnijcie go w czerep, to może choć ruski piach mu ze łba wyleci!

Autor: jooopsa  godzina: 13:48
Co to lewactwo robi z mózgami POżytecznych mędrców.... Polskie sądownictwo "niepraworządne" gdy drobna część polskich sędziów jest mianowana przez polityków - POżyteczni łykają. Unijne sądownictwo "praworządne" gdy WSZYSCY sędziowie TSUE są mianowani przez polityków - POżyteczni też łykają 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ciekawe czy jest jakaś lewacka brukselsko - berlińska brednia, której POlskojezyczne pelikany z ptasimi móżdżkami by nie łyknęły?

Autor: nacomito  godzina: 13:49
"A co do meritum - ludzie umierali, umierają i umierać będą, nie tylko że starości, lecz też z powodu chorób. Lekarz nie przeprowadzi zabiegu, pacjent umiera - jakiś typ atakuje, że pacjent zmarł bo zabiegu natychmiast nie przeprowadził. Lekarz przeprowadzi zabieg, pacjent umiera - ten sam typ atakuje, że pacjent zmarł bo wg typa powinien najpierw dokładnie zdiagnozować, a dopiero potem operować." Ależ biedne i napastowane (słowo nie pochodzi od "pasty"!) są te dochtory! Tym "typom" to ciągle źle ! Pacjent nie zgłasza pretensji, leży cichutko czekając na karawan, a typy ujadają. "Poczekajmy więc na opinie biegłych, a nie agresywnych lewackich stronniczych mendialnych szczujni, które już "wyrok" wydały, choć znają się na medycynie jak świnia na fizyce kwantowej." Pacz pan, pacz pan! Na opinię biegłych czekać? No tak jak lekarz lub ksiądz coś nawywija, to potrzebni biegli. Wszak o religii i medycynie ( czyt. obrazie uczuć i ewidentnych błędach, czy zaniechaniach medyków), mogą wypowiadać się jedynie sukienkowi i konowały. Reszcie wara od tego! A jak o połączeniu medycyny z religią ( jak w tym i wielu innych przypadkach), to cicho, sza! Tu tylko ekselencje i MZety mogą. Reszta może sobie pogadać o decyzjach i wyrokach sądów, totalnej opozycji, znajomości słów hymnu przez B.B., onucach flanelowych i ruskich, niedemokratycznych wyborach, wstrętnej juni, przyjaźni chińsko-polskiej, heraldyce, LGBT, lewakach, ekonomi i fizyce kwantowej.... Tu nie trzeba się znać, wystarczy przekazdnia.