Wtorek
19.09.2023
nr 262 (6624 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Lewa strona Wisły

Autor: Alej.....  godzina: 07:35
Roco, co tam prawa strona... ruska rakieta wylądowała po lewej stronie i pis mydło zjadł... Myślisz, że ktoś za to beknie?

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 11:48
Cale szczescie ze Ukraincy postawili sie Rosjanom i Finlandia z Szwecja beda w sojuszu. Sytuacja nie jest beznadziejna. Biore pod uwage ze NATO podejmie dzialania jesli Rosjanie zaatakuja. Jesli nie to nowa granica wplywow Rosyjskich bedzie do Odry lub do zachodniej granicy II RP.

Autor: WIARUS  godzina: 12:37
Nie tylko ja dostrzegam zło w działalności i wykonaniu obecnych władców RP (dziennik.lowiecki.plhttps://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-parlamentarne-2023/news-bogdan-klich-mariusz-blaszczak-ujawnil-najbardziej-strzezona,nId,7034934)


Autor: ricardo  godzina: 14:41
Toż przecież, f35 przepadł jak kamień w wodę , coś ta co raz to lepsza generacja na dziady schodzi.

Autor: trucizna  godzina: 16:48
pisie cymbały co dnia stają się głupsze Jedynie co mnie martwi to te 30% co łyka te bzdury jak pelikan ryby

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 18:53
Do tych ludzi nie dotrzesz, oni uwazaja ze kazde media nie pod kontrola wladzy to "Falszywe Wiadomosci" lub nie maja dostepu do obiektywnej informacji. Zeby o tym sie przekonac wystarczy sluchac: TVP, Telewizja Republika, Radio Maryja, Polsat,... .. inna rzeczywistosc. Ta sama zasada dziala u zwolennikow "Pumpkin Head" gdzie media ktore podaja przekaz nie popierajacy ich wodza to "Fake News". To taka fajna samocenzura, czy to nie piekne? 🤖 Widzicie, nawet cenzorzy nie sa potrzebni.🙆‍♂️🙆‍♀️🙆

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 19:20
Przepraszam zapomnialem, te 30%+ poparcia runie kiedy nie bedzie funduszy na plusy i inne swiadczenia socjalne. To znaczy nie bedzie juz mozna drukowac pieniedzy, pozyczac lub odbierac od ludzi ktorzy pracuja w formie roznych oplat (ukrytych podatkow). Panowie, jak to sie nazywa?

Autor: ricardo  godzina: 22:30
Dlaczego zapraszani goście opozycji wogóle przychodzą na debaty tvp. Prowadzący manipulują nimi jak chcą i to idzie dalej , ludzie oglądają i każdy na swój sposób to odbiera i ocenia. A że to jest na korzyść parti rządzącej , to z drugiej strony nerwy ponoszą opozycję. Na debatę i akurat w tym czasie przedwyborczym opozycja powinna wysłać kogoś bardzo dobrze przygotowanego , aby się nie dać wpuścić w maliny, lub nie przychodzić wogóle , w przeciwntm razie wybory mogą zaskoczyć.

Autor: I G O R  godzina: 23:05
Wiarus tym odtajnieniem dokumentów to nie strasz, nie strasz bo się...:) Nic nie dzieję się bez wiedzy i zgody NATO. To nie Twoje czasy kiedy wszystko uzgadniano z Moskwą :)