Sobota
23.09.2023
nr 266 (6628 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zbawiciele Europy

Autor: Ziggy  godzina: 02:25
Dziwny to kraj, wschodnia Ukraina walczy a zachodnia ucieka za granicę by nie jechać na wojnę. Żalą się że po inwazji Rosji na Ukrainę, FIFA zniszczyła ukraiński futbol, ludzie giną na wojnie a oni płaczą że nie robią pieniędzy na piłce, ot patriotyzm ukraiński psia krew. Dużo by pisać na temat Ukraińsko- Polskiej polityki, tylko po co. Moim zdaniem Ukraina tej wojny nie wygra, Putin prowadzi wojnę na wyniszczenie dokładnie tak jak w Syrii i nie spocznie dopóki nie weżmie to co zaplanował..

Autor: Martes  godzina: 13:05
Wiele lat temu gdy wojna Rosji z Ukrainą wydawała się kompletną herezją czytałem przepowiednie jakiejś ukraińskiej jasnowidzącej , która przepowiedziała że sytuacja geopolityczna w czasie trzeciej wojny światowej tak się skomplikuje że wojska polskie wkroczą z pomocą na Ukrainę i dopiero one po wielkiej wygranej bitwie zaprowadzą porządek w tym państwie . Krym nie wróci do Ukrainy . Zaporoże będzie ukraińskie . Powstanie państwo federalne w którego herbie będzie Polski Orzeł po prawej godło Ukrainy a po lewej Litwy .

Autor: labul  godzina: 23:13
,, Zełenski staje w Waszyngtonie przed pytaniami dotyczącymi przepływu dolarów amerykańskich, które od 19 miesięcy pomagają jego żołnierzom w walce z siłami rosyjskimi. Skrajnie prawicowa flanka Republikanów pod przewodnictwem Donalda Trumpa, głównego rywala Bidena w wyścigu do Białego Domu w 2024 r., jest coraz bardziej przeciwna wysyłaniu większych pieniędzy za granicę. " Skrajnie prawicowa flanka- ładnie brzmi.