Wtorek
19.09.2023
nr 262 (6624 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kto zprzeczy ?  (NOWY TEMAT)

Autor: labul  godzina: 07:48
,, – Mówię to głośno i wyraźnie: wojna na Ukrainie nie zaczęła się wczoraj ani w zeszłym roku. Zaczęła się w 2014 roku, kiedy ukraińscy naziści i faszyści zaczęli mordować obywateli Rosji w Donbasie i Ługańsku – powiedział Robert Fico " https://dorzeczy.pl/opinie/482394/koniec-pomocy-slowacji-dla-ukrainy-zapowiedz-roberta-fico.html

Autor: labul  godzina: 15:56
Powoli kłamstwa i zbrodnie Ukraińców wychodzą na światło dzienne : The New York Times - ,, 6 września na miasto Konstantynówka w okręgu donieckim spadła rakieta, która uderzyła w targowisko, zabijając przynajmniej 15 osób i raniąc ponad 30. Strona ukraińska oskarżyła Rosję o akt terroru wobec ludności cywilnej. Z przeprowadzonego przez "The New York Times" śledztwa wynika jednak, że pocisk został najprawdopodobniej wystrzelony przez wojsko ukraińskie. W wyniku błędu pocisk, zamiast na pozycje rosyjskie, spadł na centrum miasta. "

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 16:11
Juz mowilem to zaczelo sie od Pomaranczowej Rewolucji ktora kosztowala Amerykanow 5 do 6 miliardow dolarow. Chyba taka sume podala Wiktoria Nowaland przed czlonkami Kongresu Stanow Zjednoczonych.

Autor: I G O R  godzina: 22:00
Kolejna onuca (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Fico)

Autor: tadeek  godzina: 23:05
Taka jest rzeczywistość Robercie Fico. Dalej popierajmy obecnych i byłych ! Tylko wyborcy Ruchu Dobrobytu i Pokoju mogą przerwać to zniewalanie i rabowanie nas ! Poplecznicy biedy i wojny zgłaszać się do ukraińskiego WKU ! Zaświadczenie z tego portalu umożliwi wam wstąpienie w ich szeregi bez względu na wiek i sposób poruszania się.