Czwartek
21.09.2023
nr 264 (6626 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: EKEP znowu wyłączany?  (NOWY TEMAT)

Autor: komputerek  godzina: 12:21
A po co wprowadzać czytelników w błąd? EPI24 również ma dostęp poprzez Telefon, nawet stacjonarny jak to w reklamie zewarto.... Więcej rzetelności, a nie kupczenia....

Autor: Ziggy  godzina: 12:24
Ok. rozumie

Autor: komputerek  godzina: 12:32
Ja nienzakladalem tego tematu, jeśli Redakcja robi samowolkę to nich to robi rzetelnie cytując cały tekst

Autor: Redakcja portalu  godzina: 12:33
Już poprawione, a czy każdy w kole może się wpisać do książki Epi24 przez telefon stacjonarny, czy tylko jak zarząd dodatkowo wykupi lub sam uruchomi taką usługę w programie?

Autor: Redakcja portalu  godzina: 12:54
Co jest nierzetelnego w tekście przeniesionego postu do HPC?

Autor: komputerek  godzina: 15:19
Nierzetelnością jest zakładanie tematu za kogoś innego, przecież mój wpis został brutalnie skrócony do ... (trzech kropek). Dopiero moja interwencja spowodowała, że wpis pojawił się w całości. Poza tym temat teraz nie ma sensu, gdyż odnosił się do założonego przez redakcje innego tematu: Kolejna afera z książką EKEP... (forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=180893&t=180893) gdzie redakcja wprowadzała w błąd czytelników twierdząc, że TYLKO produkt redakcji posiada funkcjonalność wpisów przez telefon stacjonarny - a to nie jest prawdą! p.s. Ponadto "poprawianie wpisów"...... to wg redakcji jest rzetelnym dziennikarstwem? oryginał powinien zostać, a pod nim pojawić się sprostowanie....

Autor: starzec  godzina: 17:47
Nieudolność tego pzła poraża. Ciągłe pasmo porażek od lat. Tylko w zciąganiu kasy i jej wydawaniu na własne wynagrodzenia i bzdury sobie dobrze radzą. Nawet nie chce się komentować.

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 18:29
Marcin, bez nerwów. Nikt nie chciał pod Twoim nick'iem zamieszczać postu z innym tytułem i trzema kropkami. Było to przygotowanie miejsca pod tekst Twojego postu, wykasowanego z działu "Problemy", który miał zostać przeniesiony do HPC. Żadna Twoja interwencją niczego nie spowodowała, bo zgłosiłeś się w środku procedury przenoszenia postu do HPC, dla której trzeba było dokonać ręcznego kopiowania danych w bazie danych i przypomnę, że otrzymałeś wcześniej informację, że takie kopiowanie będzie miało miejsce. Nie posiadamy procedury kopiowania postów z wewnątrz wątku do innego forum, takiej jaką przenosimy całe wątki pomiędzy działami forum. No i zwrócę uwagę, że przeniesienie postu zostało wykonane wbrew zasadzie kasowania postów nie na temat w działach merytorycznych, bo się znamy i nie chciałem, żebyś czuł się postponowany, kiedy wszedłeś w dyskusję z redakcją portalu.