Środa
27.09.2023
nr 270 (6632 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Rozważania teoretyczne  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 11:42
Gdyby wygrał w wyborach PIS to czy kandydatura pani Beaty Szydło na premiera byłaby lepsza od kandydatury Pana Morawieckiego zabawmy się w czysto teoretyczne rozważania zapraszam do zabawy ?

Autor: J.Chudy  godzina: 12:17
To zamiana syfilisa na rzeżączkę. pis-dy wygrają te wybory - to się Polakom "...po prostu należy". Tak głupi naród nie może być rządzony przez mądrych.

Autor: pięta  godzina: 14:51
Kolego J.Chudy miało być bez agresji-a co widzę- stek inwektyw!I Inie abym był za PIS-sm to tak na marginesie.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 15:13
Z 🤷‍♂️na 🤷‍♀️, czy to cos zmieni? Czy nie ona byla premierem kiedy wprowadzili fatalny dla Polski 500+? Tak kraj wrobili ze tylko calkowity upadek ekonomiczny moze cos zmienic. Skonczyla International Leadership Visitor Program wiec nie mysle ze oni beda mieli jakies zastrzezenia. Faktycznie, elektorat jest glupszy od politykow. Niestety po ostatnich wyborach prezydenckich mam bardzo, bardzo niskie oczekiwania.

Autor: starzec  godzina: 16:41
Chudy Jestem b ciekawy kto to są ci mądrzy. Wymień parę nazwisk.

Autor: J.Chudy  godzina: 18:02
Pieta, od kiedy pisanie nazw chorób wenerycznych świadczy o agresji ? Starzec, wymieniam kilku : Suski, Kowalski, Macierewicz. Mam na myśli wszystkich mądrzejszych od w/w.

Autor: VCNC  godzina: 18:48
Polska zasluguje na PiS&Co ....serio pisze.

Autor: starzec  godzina: 19:18
Widzę, że jednak masz problem z wymienieniem kilku nazwisk.

Autor: August  godzina: 20:53
Autor: starzec Data: 27-09-23 19:18 [Wersja do wydruku] ''Widzę, że jednak masz problem z wymienieniem kilku nazwisk.'' Jeśli rzeczywiście uważasz, że Jerzy Szczupły nie potrafi ich wymienić to może - Ty vice versa - wymień kilka wybitnych postaci obecnej formacji rządzącej. Przypominam, że Jaro herbu Pomian już tu przez niejakiego Jołopa herbu Psa został wykreowany na Wybitnego Męża Stanu i nie podlega przez jakiegoś tam Starca ocenie. Autor: pięta Data: 27-09-23 14:51 ''Kolego J.Chudy miało być bez agresji-a co widzę- stek inwektyw!I Inie abym był za PIS-sm to tak na marginesie.'' Miła niezwykle Pięto Nikt zapewniam Cię nawet w koszmarach nocnych nie podejrzewał akurat Ciebie, że jesteś za waginą chorą na syfilis i rzeżączkę .

Autor: ricardo  godzina: 21:46
Jeśli wygra wybory PIS, to dalej będzie pierogami dzielił prezes. Natomiast na teraźniejszy czas opozycja jest pożal sie Boże.