Czwartek
28.09.2023
nr 271 (6633 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Rozważania teoretyczne

Autor: xatsap  godzina: 07:18
"pazal się Boże" to jest niezauważanie różnicy poziomu wypowiedzi liderów PiS i PO. Moim zdaniem całą Polska zasługuje na trzecia kadencję najmądrzejszych pis-d. Najmądrzejszych inaczej. Bieda nauczy rozumu. Ps. Pięto szanowny, czy o wszach łonowych mogę pisać?

Autor: J.Chudy  godzina: 08:51
starzec, pisałbym, ale mam odruch wymiotny na samą myśl o nich. Musisz mi więc wybaczyć. Dorzucę Pawłowiczówną, ale nie wymagaj ode mnie więcej, bo klawiaturę za ...... brudzę. A co powiesz o tym, który kit codziennie wam wciska o niedobrym Tusku, a w międzyczasie powiększył majątek niepracującej małżonki o sto baniek i czynsze za wynajem "jej" nieruchomości zbiera ?

Autor: pięta  godzina: 10:24
I dlatego z dwojga złego ja wybrałbym panią...Beatę Szydło... zważcie też mili ,że jej małżonek poluje jako i my/ przez to chcąc nie chcąc ma ta pani pozytywny stosunek do łowiectwa a to u premiera bardzo ważne/ a z "bansterstwem" ta pani nie ma i nigdy nie miała wiele wspólnego i tyle.

Autor: J.Chudy  godzina: 11:24
Czyżby "szanowny" małżonek Beci odpalił ci coś z kilkudziesięciu milionów, które od rządu małżonki pouczył na dętą fundacyjkę ? Jemu się "...to po prostu należało", ale Ciebie, Pięto nie podejrzewałem o jakieś przekręty. ;-)))) Nie idź tą drogą - Pięto.

Autor: pięta  godzina: 11:55
Panie J.Chudy piszę chyba wyraźnie słowo 'z dwojga złego' czy to dotarło do twojej percepcji?

Autor: WIARUS  godzina: 12:00
"Mrugnij dwa razy, jeśli trzeba Cię ratować" (dziennik.lowiecki.plhttps://twitter.com/MorawieckiM/status/1707125880818962887)


Autor: starzec  godzina: 18:05
J.Chudy napisał, że tak głupi naród nie może być rządzony przez mądrych. Zaciekawiło mnie kogo zalicza do tych mądrych i grzecznie zapytałem. Chciałem aby wymienił kilka nazwisk. Nie ukrywam, że chciałem się trochę pośmiać z ewentualnej odpowiedzi. Chyba ze 2 panów się odezwało, ale żadne nazwisko tego mądrego nie padło. Natomiast nie wiedzieć czemu zostałem zakwalifikowany do popierających obecną władzę. To wszystko pokazuje w jakim kraju żyjemy. I chyba ciężko wskazać nazwisko jakiegoś mądrego polityka aby nie narazić się na śmiech części czytelników.