Czwartek
28.09.2023
nr 271 (6633 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: Kaczka z Ukrainy stawia Polsce warunki.  (NOWY TEMAT)

Autor: VCNC  godzina: 09:38
To sa jakies jaja. Kiedy Wy w Polsce wytlumaczycie Ukrainie, ze ich politykom cos sie w glowach pomieszalo. Zablokujcie granice, handel, dostawy na Ukraine przez Polske kroplowki zbrojeniowej. Przestancie kucac przed Ukraina! Przeciez to wstyd patrzec, jak Wam pluja w twarz! Obejrzyjcie media ukrainskie jakie o Polsce maja zdanie i co mowia ich politycy.

Autor: pięta  godzina: 10:28
Nic a nic się im w głowach nie pomieszało ONI po prostu naciskani są przez oligarchów a oligarcha to pieniądz duuuży pieniądz i ty kolego akurat to powinieneś wiedzieć.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 10:58
Slyszales, w swiat poszedl przekaz 🤥 ze rzad Polski nie bedzie dostarczal broni? Koziol ofiarny pokonanych Ukraincow juz 🙋, czy to nie piekne? 🫣 Prosze nie martwic sie Kaczka.🤣 Ofensywa idzie slabo z ogromnymi stratami, Ukraina nie zostala wcielona do NATO, przystapienie do UE przed 2030 jest niemozliwe. Czas kaput obecnej ekipy rzadzacej Ukraina szybko sie zbliza.

Autor: J.Chudy  godzina: 11:19
Jeśli do tej pory, mimo tyle dobra, które Ukraina od Polaków otrzymała, bandera i jemu podobni są ich wzorcami bohaterstwa i patriotyzmu, to stawianie warunków POLSCE przez niedawnego błazna, a dziś super aktora i wyłudzacza, który na domiar złego słabo włada językiem ukraińskim - powinno prowadzić do izolacji Ukrainy bez łagodzenia embarga Rosji. Skoro teraz ten naród nie docenia naszej pomocy, to po wygranej wojnie może być tylko naszym wrogiem. Na nic innego ich nie stać. Kacap i Ukrainiec to ta sama swołocz.

Autor: pięta  godzina: 12:08
Po raz pierwszy napisałeś pan panie J.Chudy prawdę o której jakoś boją się pisać inni bo...to nie wypada.Wszystko na wschód od rzeki BUG to 'rezuny' i każdy może sobie rozwinąć ów skrót dowolnie pozdrawiam .Ps wiwatować na cześć byłego żołnierza SS-Galitzien ukrywajacego sie w Kanadzie przelało światową czarę goryczy.Więc to nie tylko Bandera czy Szuhewycz...jest ich" narodnym" bohaterem bo jak widać jest ich jeszcze wielu o których jeszcze się nie mówi...

Autor: WIARUS  godzina: 12:17
Niektórzy mówią - może nie personalnie ale o problemie widzianym tylko z określonego punktu widzenia (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=cCqmXDA_Fqc)