Poniedziałek
20.11.2023
nr 324 (6686 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Neo... prask!! I już nie neo :)

Autor: domiś2  godzina: 07:11
jooopprezesa, w kółko mielisz swym prawackim ozorem te same farmazony. Żeby Ustawa była skuteczna, to musi być zgodna z Konstytucją (chyba, że żyjesz na Białorusi lub w PiSlamie, co w zasadzie na jedno wychodzi). Ta Konstytucja wyraźnie mówi, że władza sądownicza ma być niezależna od ustawodawczej. JASNE? Wybór przez Sejm sędziów jest złamaniem tej podstawowej Konstytucynej zasady, co potwierdził Sąd Najwyższy i wyroki m.in TSUE! Żadne parackobolszewickie pierdy tego nie zmienią! Czy Tobie naprawdę się wydaje, że ktoś daje się nabrać na te prawackobolszewickie brednie? Czy Tobie się wydaje, że jeszcze ktokolwiek (pomijając IGORa) traktuje Cię tu poważnie? Po co Ci to? Wyłącz chłopie tę TVPiS i wracaj do normalności. Kaczenka jest skończony i przyjmij to za pewnik, więc staraj się choć udawać, że zachowałeś resztki rozsądku. To już jest koniec nie ma już nic Jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec możemy iść Jesteśmy wolni bo nie ma już PiS. Ps. ratuj się kto może, zaczęło się sypanie, a zaraz zacznie się zamykanie. FiSdy, trzeba było nie kraść i nie łamać Konstytucji głupimi Ustawami.

Autor: jooopsa  godzina: 07:33
Donaldomisiu Jedyne sensowne zdanie w twoim typowo totalniackim nienawistnym i bezsensownym słowotoku to: "Żeby Ustawa była skuteczna, to musi być zgodna z Konstytucją" No i jest zgodna z Konstytucją. Konstytucja przekazała ustawie ustalenie sposobu wyboru członków Krajowej Rady Sądownictwa. Ustawa ustaliła sposób wyboru członków Krajowej Rady Sądownictwa - wybór członków Rady przez sejm. I nie ma o czym więcej gadać - argumenty i fakty są po mojej stronie. Po stronie lewactwa jest tylko nienawistny, oszczerczy jazgot POlszewików, piorących kłamstwami łby frajerom. Nie daj się traktować przez lewackie szczujnie jak POżyteczny Nierozgarnięty, myśl samodzielnie.

Autor: domiś2  godzina: 08:11
miałeś szansę zamilknąć "Czy Tobie się wydaje, że jeszcze ktokolwiek (pomijając IGORa) traktuje Cię tu poważnie? Po co Ci to? Wyłącz chłopie tę TVPiS i wracaj do normalności. Kaczenka jest skończony i przyjmij to za pewnik, więc staraj się choć udawać, że zachowałeś resztki rozsądku. To już jest koniec nie ma już nic Jesteśmy wolni możemy iść To już jest koniec możemy iść Jesteśmy wolni bo nie ma już PiS."