Poniedziałek
20.11.2023
nr 324 (6686 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Bruksela o polskiej inflacji

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 07:11
I tutaj właśnie jest rola dla koalicyjnego specjalisty od walki z inflacją.....Balcerka Warto przypomnieć że to w dużej mierze po jego "transformacji" i "kuracji" polskiej gospodarki komuniści powrócili do władzy praktycznie w następnych wyborach po "oddaniu" władzy w 89 toku :)) Jak powiadają historia kołem się toczy......bo i skład nowego rządu to praktycznie skład w którym Tusk opuszczał stanowisko premiera żeby zająć pozycję kamerdynera Junckera w UE.

Autor: 28rafal  godzina: 07:31
SLnW,,,,chcesz powiedzieć, że Tusk nie zostawi dotychczasowych pisdomistrów?? Nie wiem czy to zgodne z pisdotucją? A tak poważnie! Jakim prawem Tusk chce coś zmieniać?? Można tak??

Autor: August  godzina: 08:12
''Jak powiadają historia kołem się toczy......bo i skład nowego rządu to praktycznie skład w którym Tusk opuszczał stanowisko premiera żeby zająć pozycję kamerdynera Junckera w UE. Była już jedna katastrofa narodowa gdy Doniu rządził, a teraz nawet lewaki brukselskie oraz tefałenowe wiedzą, że nadchodzi donaldowa katastrofa narodowa bis.'' ''Cała dotychczasowa aktywność '' jooop / lodówki '' trolla opiera się na samym jestestwie . Wystarczy, że troll codziennie dostaje swój ulubiony pokarm, czyli komentarze, co też troll powiedział, wykombinował lub czego nie powiedział i nie wykombinował. Niejednokrotnie sama obecność trolla wystarcza, żeby się zaczęło dokarmianie. ''