Poniedziałek
20.11.2023
nr 324 (6686 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jest nadzieja na głos rozsądku w UE  (NOWY TEMAT)

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 07:13
Holandia musi zajmować ostrzejsze stanowisko w Unii Europejskiej, podobnie jak Polska i Węgry - powiedział w niedzielę Pieter Omtzigt, lider partii Nowa Umowa Społeczna (NSC). Ugrupowanie Omtzigta ma szanse na zwycięstwo w zaplanowanych na środę wyborach parlamentarnych. Jednocześnie opowiedział również za zostawieniem możliwości, aby Holandia nie uczestniczyła w nowych przepisach europejskich, na przykład dotyczących migracji.

Autor: jooopsa  godzina: 07:40
Holendrzy mądrzeją. Polacy głupieją. Gdyby mi ktoś powiedział jeszcze kilka lat temu, że POlskojezycznym szczujniom uda się aż tak wielu mieszkańców międzyodrobugowych ogłupić, że staną się bardziej lewaccy od Finów, Szwedów i Holendrów, to bym nie uwierzył.

Autor: domiś2  godzina: 08:18
jooopprezesa, przecież to m.in dzięki TOBIE. Tu na forum nazywają takich - pożyteczny idiota. Chłe chłe chłe Każdy normalny, który przeczyta co Ty tu wypisujesz, nigdy nie odda głosu na FiSobolszewików. Nawet tu na forum było trochę Fisowców, a została tylko lodówka i Igor. Działaj tak dalej, ku chwale dzisiejszej większości Sejmowej! 1000 takich jak Ty w skali kraju i Tusk ma zapewnione 5 kadencji! Zasługujesz na medal od Tuska - Zasłużony dla Koalicji Obywatelskiej!

Autor: Lesław  godzina: 08:44
jooopsa jeśli uważasz zakaz reklamy mięsa, nabiału i wszystkich elementów których zieloni weganie uważają za niszczące klimat za mądrzenie, to gratuluję ...

Autor: August  godzina: 08:49
''kiedy się uju wreszcie od Polaków od*******sz. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=YQpk2Nv3b6Y)''

Autor: Bi-Se  godzina: 18:13
hałhaha..........możesz nie uwierzyć,ale minutę temu TO odsłuchałam i chciałam wstawić !

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 19:03
Panowie, no coz moze towarzysze wygooglowali "happy white woman" w jezyku angielskim i klikneli na zdjecia?

Autor: tadeek  godzina: 19:46
Tą nadzieję można przyrównać do dowcipu który przypomina Pan Maciak w którym to dowcipie prezentuje mądrość rabina i zadowolenie petenta. "Pewnego razu do rabina przychodzi Żyd i płacze mu : "Rebe, ja już nie mogę wytrzymać, mam tak źle w życiu, tłoczymy się z żoną i dzieciakami w małym domku, trudno nam i w ogóle bieda." Rabin myśli, myśli i mówi "sprowadź sobie do domu teściową i wróć za tydzień". Po tygodniu Żyd przychodzi. Rabin pyta go czy pomogło, a Żyd, że nie, że jest jeszcze gorzej, bo żona i teściowa się kłócą o to jak wychować dzieci, jak porządki robić, co gotować do jedzenia. Rabin poleca zatem Żydowi wziąć do domu kozę i wrócić za tydzień. Mija tydzień, Żyd, niewyspany, zmęczony i zatroskany przychodzi. Okazuje się, że nie dość, że ciasno i źle i hałas, i gderanie to jeszcze smród, bród i koza wszystko nadgryza. Rabin udziela zatem ostatniej rady : "Odpraw teściową i wygoń kozę, a potem wróć po tygodniu". Mija kolejny tydzień i Żyd przychodzi. Rabin pyta go jak tam mu się wiedzie, a ten, zadowolony odpowiada : "No Rebe, teraz, to ja mam jak w raju"." Pozostałe tematy które porusza Pan Maciak są nie mniej interesujące. W tym temacie który jest żywotnym dla Naszego istnienia chętnych do skomentowania brakuje. (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=672198&t=672198) A więc bity codziennie ma nadzieję iż bijący się zmęczy i w niedzielę zrobi sobie dzień wolny !