Środa
10.07.2024
nr 192 (6919 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wojna

Autor: WIARUS  godzina: 10:03
Dla mniej zorientowanych oraz zwolenników wschodnich opcji ;-)))
To największa pojedyncza inwestycja infrastrukturalna finansowana przez NATO i USA od zakończenia Zimnej Wojny. (dziennik.lowiecki.plhttps://forsal.pl/kraj/bezpieczenstwo/artykuly/9541830,us-army-przerzuca-ciezki-sprzet-do-polski-dlaczego-to-robia.html) Z danych NATO wynika, że w tej chwili w Polsce stacjonuje 11,6 tys. żołnierzy sojuszniczych, w tym 10 tysięcy żołnierzy amerykańskich. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rp.pl/wojsko/art38157411-wojska-amerykanskie-na-stale-w-polsce) Zapewne w tym leży przyczyna podjętych działań na obszarze naszego kraju ;-))) (dziennik.lowiecki.plhttps://crowdmedia.pl/kaczynski-wyszedl-przed-sejm-i-ostrzegl-przed-mrocznym-planem-tuska-chodzi-o-likwidacje-polski-to-jest-najazd/)


Autor: MAK  godzina: 12:10
"To największa pojedyncza inwestycja infrastrukturalna finansowana przez NATO i USA od zakończenia Zimnej Wojny. Z danych NATO wynika, że w tej chwili w Polsce stacjonuje 11,6 tys. żołnierzy sojuszniczych, w tym 10 tysięcy żołnierzy amerykańskich. Zapewne w tym leży przyczyna podjętych działań na obszarze naszego kraju ;-)))" Sojuszniczych !? To znaczy Ci którzy pilnują by złoża naturalne bez opłat zgodnie z prawem były wywożone poza granicę kraju ? Przecież potęgi przemysłowe i zbrojeniowe i muszą mieć z czego produkować. Pomijam to, że przecież USA, koncerny europejskie, Japonia, Korea dysponują nieograniczonym złożami naturalnymi ! To znaczy ci którzy pilnują by sieci handlowe bez zakłóceń mogły wywozić zyski ? To znaczy ci którzy pilnują by dorżnąć polskie rolnictwo ? To znaczy ci którzy pilnują by zalać obszar 400 TYSIĘCY użytkowanej rolniczo ?

Autor: MAK  godzina: 12:27
Pan Maciak demaskuje, potwierdza ! Ruski trafili rakietą Ch-101 (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Ch-101/102) szpital dziecięcy. Dowód załączam ! (dziennik.lowiecki.plhttps://tech.wp.pl/znalezli-to-w-kijowie-stalo-sie-jasne-czym-uderzyla-rosja,7046954968923040a) Rakieta zawierającą 400 kg (dziennik.lowiecki.plhttps://wydarzenia.interia.pl/raport-ukraina-rosja/news-rosyjskie-rakiety-kh-101-co-to-za-bron-obnizona-wykrywalnosc,nId,6414643) materiału wybuchowego zniszczyła narożnik tego szpitala !

Autor: MAK  godzina: 12:32
Panie Wiarus. Na własny koszt stacjonuje te 11,6 tys. żołnierzy sojuszniczych ? Pilnują tego o czym napisałem powyżej ?

Autor: WIARUS  godzina: 13:15
MAK - nająłeś się na psa to i szczekasz! Często, czasami długo i donośnie! Twój właściciel - zleceniodawca podrzuca cokolwiek do zżarcia i portfela? A tak a propos - zachciało mi się skorzystać z inteligentnej protezy zwanej Copilot i uzyskać odpowiedź na temat najstraszniejszych zbrodni ludzkości. Po paru sekundach przybrałem na wiedzy i oto statystyki: 1. II wojna światowa (XX wiek) – 66 mln ofiar 2. Polityka Mao Zedonga, głównie ofiary głodu (XX wiek) – 40 mln ofiar3. Czyngis-chan (XIII wiek) – 40 mln ofiar. 4. Rządy imperium brytyjskiego w Indiach, związane z głodem (XIX wiek) – 27 mln ofiar. 5. Upadek dynastii Ming (XVII wiek) – 25 mln ofiar. 6. Powstanie tajpingów (XIX wiek) – 20 mln ofiar. 7. Józef Stalin (XX wiek) – 20 mln ofiar. 8. Handel niewolnikami na Bliskim Wschodzie (VII–XIX wiek) – 18,5 mln ofiar. 9. Timur Chromy (XIV–XV wiek) – 17 mln ofiar. 10. Transatlantycki handel niewolnikami (XV–XIX wiek) – 16 mln ofiar. Zabawa w popełnianie zbrodni spędza sen z ocznych gałek wszystkim strategom i militarystom pochłoniętych obmyślaniem nowych narzędzi zabijania, zacieraniem rączek z głupkowatej uciechy, że wyprodukowali broń szybciej i bardziej skuteczną od broni przeciwnika. Świat, nastawiony na produkcję ofiar, sprawił sobie psikusa: niektóre uznał za słusznie zabite, a niektóre za godne uczczenia. Podzielił wojny na sprawiedliwe i prowadzone w celach rabunkowych. Niezgodnych z przepisami. Jednak, zdaniem człowieka starającego się żyć, każda jest zbrodnią. Tu ciśnie się pod klawiaturę ilustracja problemu: - niezależnie od intencji Izrael, Gaza i jakieś Hamasy, Hezbollahy, Syria (dziennik.lowiecki.plhttps://www.euractiv.pl/section/bezpieczenstwo-i-obrona/news/zapomniana-wojna-mija-13-lat-od-wybuchu-konfliktu-w-syrii/) czy Liban walczą o to, kto kogo zabije więcej. I nie inaczej jest na wschód od nas i z czym jak sądzę nie masz problemu! Bo pochodzenie konfliktu jest rosyjskie! Szczekaj dalej!

Autor: MAK  godzina: 13:35
Robót przymusowych ciąg dalszy ! Pan organizujesz wywózki.... pfu.. wyjazdy zgłaszających się do wójta ?

Autor: MAK  godzina: 13:56
Tak możecie "wójta" ominąć ! Z przywiezionym szmalcem sojusznicy sobie poradzą !

Autor: MAK  godzina: 15:04
Dla tych którzy otrzymują w hrywnja. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.walutomat.pl/kursy-walut/eur-pln/)

Autor: MAK  godzina: 15:04
A to dla Dla tych którzy otrzymują w hrywnja. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.walutomat.pl/kursy-walut/eur-pln/)

Autor: labul  godzina: 21:55
Naprawdę tylko nadzieja w rudym Donaldzie z USA , aby tą głupotę zatrzymać. https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-usa-rozmieszcza-w-niemczech-rakiety-dalekiego-zasiegu,nId,7644091#crp_state=1

Autor: labul  godzina: 22:14
Joseph Goebbels by tego nie wymyślił : https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-setki-ukraincow-chca-wstapic-do-legionu-ktory-ma-powstac-w-p,nId,7633618#crp_state=1