Poniedziałek
26.02.2024
nr 057 (6784 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Panie Gawlicki/redakcjo

Autor: VCNC  godzina: 01:38
To kolejny przyklad dezinformacji celowej , majacej sprawic przykrosc. Hejter ma widac radosc. Warto by czytelnicy zauwazyli pewna korelacje psychopatycznych atakow hejterskich. To sprawdzilem. Jezeli dam zdjecie, informacje, ze mnie jest w zyciu dobrze, to wywoluje to atak tych samych hejterow w tym jednego z 5 nickami. Tak jest zawsze. Hejter 5 nickowy w ciagu kilkunastu zaledwie godzin, zalozyl cala serie tematow opluwajaco- wyszydzajacych. Czy tak zachowuje sie ktos o zdrowym umysle, bardzo watpie. Oczywiscie hejterowi nie chodzi o wyjasnienie wrzucanych kwestii, ktore odpowiednio kreuje, tracac na to ogromna ilosc czasu, ale przede wszystkim chce uzyskac oplucie ,oplucie kilkakrotne, w roznych tematach, bo w jego umyslejest zalozenie, ze moze odniesc skutek. Hejter to rozumie, stosuje. Gdy widzi, ze nie moze opluwanego sprowokowac do dyskusji na jego warunkach, to wchodzi w ilosc atakow. Poniewaz znam dobrze tych hejterow, kiedys przy jakiejsc dyskusji na innych nosnikach informacyjnych w Polsce, zalaczonej do tego forum w formie linka czy informacji, byla sposobnosc poczytania jednego hejtera, jak on brutalnie, zwierzeco atakowal ludzi, bo smieli miec inne zdanie od niego. Wtedy w myslach powiedzialem sobie, coz to za psychopatyczna postac, tak przekraczac granice krytyki. To niewyobrazalne w relacjach miedzyludzkich. Kolejna metoda tego hejtera, ktora juz zastosowal, sa zgloszenia , abym dostal czerwona kartke. Szanowni panstwo, jak musi tego czlowieka rozpierac nienawisc, ze poswieca on tyle czasu mojej osobie. To jest psychopatyczna jednostka, bo nawet wrogosc do kogosc, przy zdrowym umysle, nie wywolywalaby takich zachowan na forum i nie tylko. Spodziewajac sie, ze sa to stany reemisji atakow tej osoby na mnie, chorej psychicznie, poprosilem znajomego o stworzenie testu, do potwierdzenia moich przypuszczen, z 8 testow, 3 zaliczyl w 100%. A podalem mu tylko 3 testy.☝️😐

Autor: VCNC  godzina: 01:45
Gdy bedzie przetestowany w calosci, podam zrodla medyczne , literature, aby osoby z forum, mogly same stwierdzic jak zaliczal. Trzeba tez pochwalic jego wspolprace w ich zaliczaniu, gdyz bedac mocno zadufanym, pewnym siebie, myslacym, ze on to rozdaje karty, od razu w temacie sie pojawial i dawal odpowiedz. Idealna odpowiedz, jak w literature medycznej.

Autor: VCNC  godzina: 01:56
Zdjecie

Autor: VCNC  godzina: 01:57
W temacie dot. wlasnej ziemi do polowania, jego reakcja w calosci pokryla sie z odpowiedza jaka udzielilaby osoba majaca psychopatyczne cechy, doslownie w punkt. Test zakladal 3 warranty, kilka podwariatow. Wariat wybrany przez hejtera byl ksiazkowy. Dziekuje tu tez Redakcji. Za wskazowki techniczne, ktore przyciagnely zmysl hejtera. Musialem o tym wspomniec, bo to zmotywowalo go do wypowiedzi.

Autor: VCNC  godzina: 02:07
Jakie ofiary wybiera psychopata? Psychopaci potrafią odczytać emocje u innych ludzi oraz precyzyjnie określić stopień bezbronności ofiary. Psychopaci nie lubią o sobie mówić. Raczej starają się wyciągnąć informacje od drugiej osoby, po to, by to wykorzystać. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech psychopatii są deficyty w zakresie przeżywania uczuć wyższych. Osoby zaburzone nie mają rozwiniętego poczucia wstydu. Potrafią nazywać uczucia, jak również je okazywać, ale w rzeczywistości ich nie przeżywają. Musimy jednak wziąć pod uwagę fakt, że psychopaci są zazwyczaj inteligentni, a czasami nawet bardzo inteligentni. Dzięki temu potrafią nazywać i rozpoznawać pewne uczucia i emocje w innych ludziach i reagować, odpowiadać na nie na poziomie poznawczym. [...] Psychopaci nie czują tego, co odczuwają inni.

Autor: VCNC  godzina: 02:15
Oczywiscie osoby, ktore znaja hejtera psychopate, czy te tylko niektore elementy z wpisu wyzej nie zgadzaja sie? Nie wymagam potwierdzenia, gdyz nie mozna pobudzac psychopaty w waszym kierunku. Chodzi tu tylko, abyscie we wlasnym rozumie rozstrzygneli jak jest.

Autor: VCNC  godzina: 02:32
Co do acka ( jednego z nickow hejtera) jeden test musialem przerwac, za 3 miesiace, sprobuje nawiazac kontynuacje, aby test skonczyl. Oczywiscie trzeba pewne pytania przekonstruowac. Choc sie acek staral. Warto zauwazyc, ze chcial test skonczyc szybciej. No, ale czerwona kartka. Nie chce tu laczyc nikow, chodzi mnie, by hejter wlasnie pod jednym nickiem byl testowany. Wtedy jest to ksiazkowe. Polaczenue 5 jego nickow, choc to jedna osoba, moze dla osoby nie rozeznanej w temacie, budzic watpliwosci.

Autor: VCNC  godzina: 07:56
Jak walczyc z psychopata? Przede wszystkim zachowywać się wobec niego jak najbardziej naturalnie, rozmawiać z nim jak zwykle, obserwować jego schemat postępowania i dopiero gdy naszą uwagę zwrócić coś, co w realny sposób może nam lub jemu zagrażać, wówczas reagować inaczej. Co lubią psychopaci? Psychopaci kochają ten smak Badacze stworzyli nawet listę ulubionych produktów, po które najczęściej sięgają osoby ze skłonnościami psychopatycznymi. Znalazły się na niej: czarna kawa, tonik, seler i rzodkiewka. Jak rozpoznać psychopatę zdradzi go jedną rzecz? Naukowcy mają kilka teorii. Badanie wykazało, że osoby z większą liczbą cech psychopatycznych wykonują mniej ruchów głową. Jak wygląda twarz psychopaty? Twarz psychopaty może mieć ograniczoną mimikę. Ekspresyjna mimika twarzy często jest wiązana z wysokim stopniem empatii. Twarze osób empatycznych żywo reagują na emocje rozmówcy, takie jak smutek czy radość. U osób psychopatycznych zauważono obniżoną reakcję mięśni twarzy na ekspresję emocjonalną innych osób. Psychopatia – przyczyny osobowości psychopatycznej Jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jakie jest podłoże tego problemu, zwyczajnie nie ma. Do psychopatycznych zaburzeń osobowości przyczynić się mogą zarówno geny, jak i różne nieprawidłowości, które mają miejsce w trakcie wychowywania człowieka.

Autor: VCNC  godzina: 08:40
Czym sie rozni psychopata hejter od np. starczego ataku nienawistnego, tj. chodzi o ta przypadlosc biologiczna, ktora dotkniete sa niekiedy osoby w podeszylym wieku? Intensywnoscia oraz skala. Staruszek z nienawiscia moze zaatakowac sporadycznie i celnie, ale na mniejsza skale. Psychopata to dlugodystansowiec rozkrecajacy sie w nienawistnym ataku. Skala ataku, czasokres tutaj moze trwac latami, czesto gdy z przyczyn od hejtera psychopaty niezaleznych, moze przybierac ataki w formie reemisyjnej , z duza skala opluwania, eksplozja nienawisci oraz zauwazalnym efektem zadowolenia przez psychopate, z tego stanu rzeczy. Psychopata bawi sie atakiem, robieniem krzywdy, to nasyca jego prozna dume. Czuje triumf.

Autor: VCNC  godzina: 08:44
Ja wiem, ze wiekszosc czytelnikow forum, identyfikuje zbieznosc tych informacji z osoba Wam wiadoma 5 nickowcem. Prosze siegnac do archiwum.

Autor: trucizna  godzina: 19:16
IGOR Wtedy kiedy z taśmy zjedzie pierwszA IZERA

Autor: August  godzina: 19:37
Autor: I G O R Data: 25-02-24 23:08 [Wersja do wydruku] Pytanie typu , kiedy paliwo będzie po 5 zyla, albo 60000 wolne od podatku :) :) IGOR Na J 23 ''patykiem pisane '' jedziesz od kiedy pamiętam za 6000 tyś do końca kwartału dociągniesz .