Wtorek
02.04.2024
nr 093 (6820 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kto tu jest ydiotą?

Autor: starzec  godzina: 10:27
Troll jest jak rolnik. Tak ja rolnik musi codziennie nakarmić inwentarz, tak ten wciąż sączy propagandę idiotom lub podtrzymuje g...wno burzę z trollami drugiej strony i frustratami-amatorami. Wszystko po to żeby swoimi śmieciowymi wpisami nie dać czasu czytelnikom na zastanowienie się co tak naprawdę jest ważne i na realną ocenę sytuacji. A nade wszystko musi podtrzymywać temperaturę sporu bo taka sytuacja uniemożliwia chłodne spojrzenie na świat. Najgorsze jest to, że w gruncie rzeczy to z naszych pieniędzy te krajowe trolle internetowe są utrzymywane. Ci zagraniczni są przynajmniej o tyle pod tym względem lepsi, że finansują ich z niepolskiego budżetu.

Autor: WIARUS  godzina: 11:12
Trzymając się tytułu wątku, nieco prześmiewczo i w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie główne:
    Jak bezczelnie propagandyści Glapińskiego szastają kasą NBP, widać po reklamach, które zamieszczają w gazetach dojnej zmiany. Gdyby im uwierzyć, to Glapiński jest mistrzem świata w bankowości. Papier wszystko zniesie. Gorzej w realu. Z jakiegoś jednak powodu w „Gazecie Polskiej” ta sama elegancka, granatowa reklama NBP znalazła się na stronach 3 i 5. O co tu chodzi? Hipotezy mamy dwie. Albo Sakiewicz potrzebuje szybkiego zasilenia, albo zdaniem magików z NBP do czytelników „Gazety Polskiej” trzeba mówić dwa razy, żeby zrozumieli.


Autor: J.Chudy  godzina: 11:29
Zupełnie nieświadomie spowodowałem aktywność innego ydioty, założyciela, przed laty wątku 'niech będzie...... '. Ten wszystkich przebił tysiącami wpisów, którymi często prowokuje innych. Narcyz ten wziął się za 'tfurczość' literacką, chociaż kilku już razy pisałem mu, że w machaniu kielnią i łopatą był w przeszłości lepszy. Najśmieszniej wypada ostatni wpis tynkarza o tym, że w HP brak mu merytorycznych wpisów. W tematach, gdzie powinny takowe być - murarza brak. Z przyrodą i łowiectwem ma tylko tyle, ile zdoła znaleźć we własnym nosie. Sezon na pozyskiwanie kóz trwa tam okrągły rok