Środa
10.07.2024
nr 192 (6919 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Polowanie na kaczki we wrześniu

Autor: wuj Onufry  godzina: 01:47
I znów się lewakom theBillom wszystko pierniczy... Nie pisowska jest ta dziurawa łajba (największe dziury są już tradycyjnie pełosko VATowskie), lecz tuszcza lewacka. I jeżeli POżyteczne ydyoty uważają że wyjazd z kraju to ucieczka szczura z okrętu, to radzę uważać z takimi tekstami na najbliższym pełoskim partajtagu. Donald może uznać że to aluzja do jego akcji porzucenia funkcji polskiego premiera i ucieczki do Brukseli i każe okoSłużbom Bodnara (w skrócie...) takim lemingiem się zająć ... I będzie miał leming włam na chatę, skucie kajdankami, sikanie do butelki z której leming pije wodę, 60 godzin bez jedzenia, pozbawianie snu, wpychanie przemocą rurki do nosa i co tam jeszcze nowego reżim wymyśli lub skopiuje od swoich komuszych poprzedników...

Autor: wuj Onufry  godzina: 06:40
Co tu się wyprawia? Ja żadnego załącznika w poprzednim wpisie nie wstawiałem!!! (dziennik.lowiecki.plhttps://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/J2lk9kpTURBXy8zNWViNTJmMDA3ZmNmZTU0NzY5MjQ4NmIyYmI0NDQyMS5qcGeTlQMAzFnNCJjNBNWTBc0DFM0BvJMJpmJjMWRiZQbeAAGhMAY/2010-04-10t200133z_01_smo100_rtridsp_3_poland-president-crashjpg.avif)

Autor: kudłatyx  godzina: 07:52
Nie łżyj !!! wstawiłeś zdjęcia Anżeja z Ławrowem,,,,, ot taka przyjacielska pogawędka o współpracy ,,, może jeszcze wstawisz zdjęcie towarzysza prezesa wszystkich prezesów, jak przemawia do przyjaciół rosjan???

Autor: Lesław  godzina: 08:44
Lepsze jest zdjęcie Tuska obściskującego się z Putinem i mówiącego o nim - nasz człowiek w Moskwie.

Autor: pięta  godzina: 09:12
Dyskusja w tym wątku tradycyjnie /jak to na tym portalu/ schodzi....na psy a ja nadal nie wiem jakim to tam w Czechach do tych dziesiątek jak nie setek kaczek w tym wrześniu uczestnicy będą mogli strzelać.A pytam nie bez Kozery o to bo jeszcze jest czas by przed wyjazdem zdobyć promesą i zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie w broń przystosowaną do strzelania śrutem stalowym.Proszę więc nie zwlekać za nadto z odpowiedzią. W imieniu wszystkich zainteresowanych z góry dziękuję DB .

Autor: Lesław  godzina: 14:55
pięta, a to broń trzeba kupić w specjalistycznym sklepie a nie zwykłym myśliwskim z bronią ? Wiesz, wiele europejskich firm wprowadziło amunicje z śrutem stalowym, która możesz używać w starszego tupu jednostkach. A skoro stać kogoś zapłacić za kaczkę 16 euro, to i stać go zapłacić za paczkę takiej amunicji 86 euro.

Autor: starzec  godzina: 16:57
Trolle nawet tematu o polowaniu na kaczki nie odpuszczą. Musi być o polityce.

Autor: pięta  godzina: 17:09
Kolego Lesławie/ piszę jeszcze kolego -uszanuj to !/ Ten portal czytają nie tylko myśliwi a zatem napisanie "w specjalistycznym sklepie" nikogo nie uraża a już na pewno nie powinno to urażać myśliwych bo oni wiedzą bez tłumaczenia ,że to sklep myśliwski a nie rybny czy warzywniak dla dyletantów i eko naprawiaczy to sklep specjalistyczny.Że też akurat koledze muszę pisać takie słowa myślę,że nie uraziłem ale jeśli tak to przepraszam DB PS z tym strzelaniem śrutem stalowym lufami nieprzystosowanymi do tego to zapewne trzeba doczytać albo popytać rusznikarzy.