Środa
10.07.2024
nr 192 (6919 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Brawo panie premierze Tusk

Autor: pięta  godzina: 07:14
Panie labul pan się od pana pięty trzy kroki w lewo przesunie w swych wypowiedziach bo mnie Ukraina,Putin i ta cała wojna tak interesuje jak zeszłoroczny śnieg na północnej ścianie Mnicha w Tatrach.Ważne jest tylko to ,że pan premier Tusk kolejny raz"przypomniał" panu Zełeńskiemu ,że sprawa Wołynia cały czas jest tematem nie zakończonym w stosunkach dwu zainteresowanych stron i nie można sobie obok niej przechodzić tak obok jakby jej nigdy nie było co też czyni jedna ze stron.I nic po za tym cała reszta jest....milczeniem.

Autor: labul  godzina: 08:12
Czas, a prawda o Donaldzie wyjdzie. https://www.facebook.com/share/r/gRkiH3dKLbSo3yV3/

Autor: pięta  godzina: 08:59
Ale zanim to nastąpi panie Labul prokuratorzy zdąża umieścić w stosownych miejscach ODOSOBNIENIA WSZYSTKICH TYCH.KTÓRZY PRZEZ ostatnie 8 lat /do daty 15.10.2023 roku rozkradali i osłabiali Polskę .Pozdrawiam i niech pan pilnie śledzi te działania bo naprawdę warto.

Autor: Lesław  godzina: 15:00
pieta, o rozkradaniu Polski możemy mówić tylko w jednej sytuacji. A mianowicie przekazywaniu w prywatne zagraniczne ręce ziem polskich. Co wykazało WikiLeaks. A proceder ten trwał w najlepsze w latach 2010 - 2016. Oprócz przekazywania budynków, terenów miejskich okazało się że platfusy przekazały część terenu Bieszczad w ręce prywatne. I to jest przykład, gdzie należy mówić o rozkradaniu Polski.

Autor: kudłatyx  godzina: 15:42
Lesław dobrze pisze,,,, ponoć był taki jeden, co przekazał na kościół 16 ha ziemi w bardzo atrakcyjnym miejscu,,, a za kilka miesięcy odkupił te same hektary od kościoła za 1/10 wartości. To dopiero przekręt,,,,

Autor: pięta  godzina: 17:13
Kolego Lesławie a gdzie konkretnie w tychże Bieszczadach te ziemie sprzedano czy kolega zna szczegóły?P)roszę więc je podać by się czasem nie okazało ,że wybierając się w bieszczady gdzieś nie można się zatrzymać bo to teren prywatny i może ogrodzony siatką jak niektóre akweny wodne na Mazurach.Konkrety proszę !

Autor: kedaT  godzina: 19:10
Niektóre tematy nie są poruszane bo są bardzo niewygodne!!! I tutaj już nie wystarczy onet.pl Portal kresy .pl artykuł - Grunty w polskich lasach masowo oddawane Ukraińcom i Łemkom ..... Wiedzy nigdy za wiele!!

Autor: ricardo  godzina: 21:40
https://www.youtube.com/watch?v=t6CIJGBn5mU

Autor: ricardo  godzina: 21:41
Tak było czy nie?

Autor: labul  godzina: 21:45
Dziękuję tobie wychwalany ,,polski" premierze, że tak dbasz o nas Polaków. Dziś biegałem po aptekach. Prosta rzecz recepta glukoza i płyn oraz wenflon , aby nawodnić Mamę. W aptekach nie ma , nie ma. Ile lekarstw i ile litrów polskiej krwi dziennie wysyłasz na Ukrainę kosztem Polaków ?

Autor: pięta  godzina: 22:04
a wiesz kolego kedaT a ja myślałem,że to tylko w moim mieście/ Górny Śląsk miasto powiatowe około 60 tys mieszkańców Ukraińcy kupują działki budowlane i to masowo.Nie wiem czy to Łemki czy Bojki ale jakie to ma znaczenie /diaspora ukraińska w Polsce rośnie w silę co widać i słychać pozdrawiam.

Autor: labul  godzina: 22:09
Jak ta z legionami ukraińskimi w Polsce ? Zapłaci dzięki naszemu donaldowi Polska. Może trochę historii : ,,Emigracyjny Rząd Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie w umowie zawartej z Wlk. Brytanią 5 sierpnia 1940 r. oficjalnie stwierdzał, że koszty wyposażenia i utrzymania polskiego wojska całkowicie jest po stronie polskich władz. Na ten cel, Rząd Wlk. Brytanii udzielił szeregu kredytów, które miały być spłacone po zakończonej wojnie."

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 23:36
Panowie, dokument podpisany przez Tuska odnosi sie do umowy z szczytu NATO 2023 roku w Wilnie w ktorym brali udzial miedzy innymi czlonkowie G7. Polske reprezentowal Andrzej Duda. Do dzis pamietam jego jego slowa gdzie do czlonkow mediow mowil ze tu nie chodzilo o zalatwianie interesu Polski tylko o wsparcie wojny na Ukrainie i wschodnia flanke NATO. Dzis facet podobno ma poparcie ponad 40% Polskiego spoleczenstwa. To co podpisal Tusk ma byc uzupelnieniem tego co czlonkowie ekipy z Polski podpisali w Wilnie. Czy Duda zdaje sobie sprawe co podpisuje? Pytam, bo w tej PiSowskiej ustawie o badaniu wplywow Rosyjskich podobno bylo kilka punktow wbrew Konstytucji RP. Czy Doktor Prawa nie powinien zdawac sobie z tego sprawy?