Środa
10.07.2024
nr 192 (6919 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Ciągłość reżimu  (NOWY TEMAT)

Autor: wuj Onufry  godzina: 07:25
Reżim KOalicji 13 Grudnia to nic nowego, to KOntynuacja reżimu peerelowskiego (dziennik.lowiecki.plhttps://niezalezna.pl/gospodarka-i-technologie/zarejestrowany-jako-tw-prezes-banku-z-afery-fozz-zostal-prezesem-banku-pekao/522006)

Autor: kudłatyx  godzina: 08:00
Od czasu jak PiSdy mianowały I sekretarza POP i jednocześnie komunistycznego prokuratora stanu wojennego na sędziego TK, chyba nikt nie ma wątpliwości, że Pisdy to kontynuacja PZPR. Pozdrowienia dla Balbiny,,,,,, (tej do godziny 18/00, bo po 18/.00 jest Bożenką)

Autor: Lesław  godzina: 08:41
Kudłatyx rozumiem że członkowie PZPR w pisie ci przeszkadzają, ale członkowie PZPR w PO są wartością dodatnią samą w sobie i cennym nabytkiem ??.

Autor: pięta  godzina: 09:03
Kolego wuju Onufry upały się wzmagają niech więc kolega nie przebywa zbyt długo na ekspozycji słonecznej bo to szkodzi zdrowiu no i dużżżo pić wody to pozwala utrzymać organizm w normie pozdrawiam DB

Autor: WIARUS  godzina: 09:10
Psy szczekają a karawana idzie dalej! Mimo częstego, długiego i donośnego szczekania aktywistów, najemników i trolli! PiS nie wypadło najlepiej w ostatnim sondażu. Poparcie dla formacji PiS jest kilka punktów procentowych niższe niż dla KO. Na trzecim miejscu na podium jest Konfederacja. Niektórzy w związku z taką sytuacją powoli wieszczą koniec PiS, w tym nawet były minister z tej partii, który stwierdził: - "Projekt PiS już się skończył (…)" Kaczyński to kłamca bez sumienia. Opowiada o sobie, obnaża swój sposób myślenia i projektuje wszystko, całe swoje zło, na innych. Żałosne i groteskowe zarazem! Ostatnio porównał wybory 15 października do „najazdu na Polskę bez użycia wojska” a działania prawne wobec przestępców z PiS nazywa „torturami” i wymuszaniem zeznań. Odlot zupełny! Ale tak nie należy tego słowotoku odbierać! To nie jest "odlot" - to jest bardzo świadome działanie mające konkretny cel. Celem tym jest wzbudzanie niepokojów społecznych i destabilizacja sytuacji w państwie. Nie powinno się tego lekceważyć, a już na pewno pozostawiać bez jakiejkolwiek reakcji instytucji państwowych. I tak się nie dzieje! (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/kolejni-parlamentarzysci-straca-immunitety-nie-ma-swietych-krow-7047077069122464a)

Autor: kudłatyx  godzina: 09:21
Lesław, gdzie ja napisałem, że ci z PZPR, a będący w PO mi nie przeszkadzają? ale żeby komunistycznego prokuratora stanu wojennego dać do TK, to już trzeba mieć nierówno we łbie albo być TW. Takie komunistyczne chwyty, to możesz stosować wobec PiSdzich TheBilli,,, mniej więcej tak: Mówisz takiemu, że PiSdzielec salceson przekręcił 102 miliony,,, i w życiu żaden PiSdzielec nie powie, że źle zrobił itd ale od razu odpowiada - za PO przekręcili więcej,,, i od razu jest dumy z siebie, jakby dyplom z Collegium Tumanum mu dali. Lesław, guzik mnie obchodzi kto przekręcił więcej a kto mniej, bo to w żaden sposób to nie usprawiedliwia salcesona czy innego złodzieja! (to samo z PZPR)

Autor: pięta  godzina: 10:21
Wiecie co?Chciałbym widzieć miny wszystkich tych ,którzy jeszcze nie tak dawno wykrzykiwali hasła' Jarosław Polskę zbaw" .Czy już przemyśleli te swoje zawierzenie bez wyciąganie stosownych 2wniosków ,kiedy na to był czas? No i gdzie pójdą kiedy PKW cofnie ich ugrupowaniu subwencję?Ciekawe sprawy są przed nami warto je uważnie śledzić.Pozdrawiam

Autor: J.Chudy  godzina: 14:01
Lesław, różni ludzie byli w PZPR. W dużym uproszczeniu: Oni wszyscy są już w takim wieku, że powinni żyć wyłącznie z emerytury. Dotyczy to polityki, ale i naszego, PZŁ-u. Był łajzą-komuchem, czy tzw. porządnym komuchem - wszyscy na emeryturę. Przyznasz, że piękniejszy bez nich byłby świat.

Autor: wuj Onufry  godzina: 18:19
Skoro mocno owłosionym propagandziorkom lewactwa wadzą członki PZPR, to specjalnie dla owłosionych lista najbardziej prominentnych pełowców, mających w swym CV członkostwo w PZPR i kapowanie komuszej bezpiece: Parszywa dwunastka? O nie - w przypadku pełostwa dwudziestka trójka 😁 (dziennik.lowiecki.plhttps://dorzeczy.pl/kraj/16370/lista-pzpr-owcow-i-wspolpracownikow-sb-w-po.html) No to teraz owłosiony może bez krępacji zawołać z wujem unisono: Wiedzą już harcmistrze, harcerze i zuchy Że peło to kapusie, czerwone KOmuchy 😋 Ceterum censeo, Platformem esse delendam

Autor: kudłatyx  godzina: 18:57
Typowy PiSdzi bełkot, ,, To że powołali I sekretarza PZPR i Prokuratora stanu wojennego do TK od razu usprawiedliwia to, że Jasiu z PO też był w PZPR. Salceson mógł przekręcić 102 miliony zł, bo ci z PO, też coś przekręcili. Idąc dalej, .uj może okraść bank, bo Józek z PO okradł kiosk. Bez krępacji wołam,, argumenty .ujowe są tak głupie, jak u dziecka,,, i to dziecka theBilla.