Środa
12.03.2025
nr 071 (7164 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: Sytuacja w USA

Autor: VCNC  godzina: 02:49
Mialem teraz zalaczyc fajny artykul ...ale ...to chyba raczej szkoda czasu, jak mam czytac takie wpisy Pablo ....ide na basen, zrelaksowac cialo. Coraz bardziej nie chce sie tu pisac, gdy widze takie teksty w stylu Pablo. Tak wiec nie zamieszczam. 🙂🤚

Autor: VCNC  godzina: 02:53
https://youtube.com/shorts/9aU1TFWHzYA?si=6Y6wqQdh-XQPy9wZ

Autor: WIARUS  godzina: 12:43
Oko za oko. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tvp.info/85549008/unia-europejska-nalozyla-cla-odwetowe-na-stany-zjednoczone-jakie-towary-z-usa-beda-objete-clami-cla-z-europy-na-towary-ze-stanow-zjednoczonych)


Autor: WIARUS  godzina: 17:18
Ogólnokrajowy stan nadzwyczajny w USA. Efekty wojny handlowej (dziennik.lowiecki.plhttps://businessinsider.com.pl/wiadomosci/ogolnokrajowy-stan-nadzwyczajny-w-usa-pierwsze-efekty-wojny-handlowej/tt6yyhl)
W zeszłym tygodniu rząd premiera Justina Trudeau nałożył cła na produkty amerykańskie o wartości 30 mld dolarów kanadyjskich — w tym setki artykułów konsumpcyjnych, takich jak napoje alkoholowe, kosmetyki i masło orzechowe — w odpowiedzi na decyzję prezydenta Donalda Trumpa o nałożeniu 25 proc. ceł na wiele kanadyjskich towarów.

Autor: VCNC  godzina: 18:41
Kupilem dzis 5 butelek Scotcha, 2 Cognac ... niech sobie lezy, wystarczy na rok spokojnie, troche kosmetykow z Europy, rozne nasiona, duzy gliniany garnek z pokrywka na kapuste, chce jeszcze kupic agrest oraz biala porzeczke.

Autor: WIARUS  godzina: 19:11
Donald Trump: Stany Zjednoczone Ameryki odzyskają wiele z tego, co zostało im skradzione przez inne kraje i, szczerze mówiąc, przez niekompetentne przywództwo USA (dziennik.lowiecki.plhttps://businessinsider.com.pl/wiadomosci/donald-trump-skrytykowal-unie-europejska-odzyskamy-co-zostalo-skradzione/vqxb4n3)