|
|
Wtorek
19.05.2026nr 139 (7597 ) ISSN 1734-6827 Hyde Park Corner Temat: Na pięknym Podkarpaciu... Autor: kedaT godzina: 09:41 Jak wyczytałem na jednym z portali w Bułgarii niedżwiedzie tez przebudziły się z zimowego snu . Zakończyło się to tragedią . Autor: pięta godzina: 10:21 No ale jak czytamy sążnisty wpis w dyskusjach Problemowych "Wielcy chcą pomóc myśliwym...."i to jest przykład degrengolady ,któremu wtórują Ci którym od lat jest nie po drodze z PZŁ i to z różnych różnistych względów choć jakże myliłby się ten kto uważał by ,że chodzi tu o postkomunę...,którym to tematem dla niepoznaki się tu od wielu lat szermuje by zasłonić konkrety o które chodzi pewnej grupie użytkowników tego portalu w taki czy inny sposób chcącej się załapać...do korytka !A to se jakoś ne da pane Hawranek. Autor: VCNC godzina: 11:27 Pieta ten medal zasluzony dla pzl ....to taka kopia zasluzony dla prl, tylko w lowiectwie? Autor: pięta godzina: 15:12 Czy pan naprawdę nie może zająć się swoimi sprawami a nie doczepiać się innym by później narzekać i ubolewać,że ktoś potraktował pana w nieco odmienny sposób niż zwykło się to czynić wśród ludzi cywilizowanych ? Autor: VCNC godzina: 17:10 Moj Boze tylko zapytalem, a tu aj waj. Pozdrawiam Pana. Milego dnia! Autor: VCNC godzina: 17:18 Scena (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/SGAflVWYH1w?si=-MI0oGew7W29pL5y). rodem jakby z pzl🤔 |