Wtorek
19.05.2026
nr 139 (7597 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: Na pięknym Podkarpaciu...

Autor: kedaT  godzina: 09:41
Jak wyczytałem na jednym z portali w Bułgarii niedżwiedzie tez przebudziły się z zimowego snu . Zakończyło się to tragedią .

Autor: pięta  godzina: 10:21
No ale jak czytamy sążnisty wpis w dyskusjach Problemowych "Wielcy chcą pomóc myśliwym...."i to jest przykład degrengolady ,któremu wtórują Ci którym od lat jest nie po drodze z PZŁ i to z różnych różnistych względów choć jakże myliłby się ten kto uważał by ,że chodzi tu o postkomunę...,którym to tematem dla niepoznaki się tu od wielu lat szermuje by zasłonić konkrety o które chodzi pewnej grupie użytkowników tego portalu w taki czy inny sposób chcącej się załapać...do korytka !A to se jakoś ne da pane Hawranek.

Autor: VCNC  godzina: 11:27
Pieta ten medal zasluzony dla pzl ....to taka kopia zasluzony dla prl, tylko w lowiectwie?

Autor: pięta  godzina: 15:12
Czy pan naprawdę nie może zająć się swoimi sprawami a nie doczepiać się innym by później narzekać i ubolewać,że ktoś potraktował pana w nieco odmienny sposób niż zwykło się to czynić wśród ludzi cywilizowanych ?

Autor: VCNC  godzina: 17:10
Moj Boze tylko zapytalem, a tu aj waj. Pozdrawiam Pana. Milego dnia!

Autor: VCNC  godzina: 17:18
Scena (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/SGAflVWYH1w?si=-MI0oGew7W29pL5y). rodem jakby z pzl🤔