Wtorek
10.11.2009
nr 314 (1563 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoria



Temat: Pomocy ! osłonka kolimatora delta  (NOWY TEMAT)

Autor: pharmacist  godzina: 09:31
Koledzy, bardzo proszę o pomoc, podpowiedź. Mój "mądry" pies pogryzł gumową osłonkę kolimatora delta optical minidot. Czy ktoś z was wie gdzie można dokupić, lub ma może takową osłonke? Ewentualnie pasuje też plastikowa od DocterSight'a. Bardzo prosze o pomoc. W sklepie firmowym delty powiedzieli że nie można dokupić :( DB pharmacist

Autor: jurek123  godzina: 09:47
Nie ma rady ,należy sobie uszyć z dość sztywnej skóry i będzie po kłopocie. Co prawda wyglądać może gorzej ale swoje spełni. Pozdrawiam

Autor: steve  godzina: 13:45
telefon do serwisu: 25 786 05 22. Pomogą.

Autor: Eskimos  godzina: 13:45
W sklepie w Poznaniu osłonka plastikowa do Doctera 100zł, we Frankonii 8,90€. Jeżeli stówa Cię nie przeraża, to mogę kupić i wysłać. DB, Eskimos

Autor: mysliwiec34  godzina: 18:32
Witam. Nic prostszego. Jak wspomniał Kolega steve telefon do serwisu i problem z głowy. Mi przysłali w trzy dni i to za darmo. Nie pamietam tylko czy placiłem za przesyłkę ale samą osłonke napewno przesłali mi za darmo. Pozdrawiam.

Autor: pharmacist  godzina: 18:51
Niestety w serwisie nie mają. Ale obiecali się odezwać.

Autor: Filip z Konopii  godzina: 20:40
a jak ta cała delta się sprawuje/ Chodzi mi o paralaksę na bardzo krótkim dystansie ,np na 10 metrach co do wytrzymałości ,ponoć nic sie nie dzieje Pozdrawiam!

Autor: mysliwiec34  godzina: 21:02
Nic się nie dzieje. Szkło mi się tylko odkleiło he..he Ale to tak tani sprzęt, że można samemu to naprawić i bedzie git. Paralaksa ujdzie;-))) DB.