Poniedziałek
23.07.2007
nr 204 (0722 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Czy to wada fabryczna?

Autor: RR-11  godzina: 07:56
Jak to wersja czarna czy niklowana ? Zanim zmienisz amunicję: KONIECZNIE: - Strzelaj po CAŁKOWITYM ostygnięciu lufy. - DOCISKAJ (do przodu) po zamyknięciu broni dzwignię naciągu kurka i zamka broni - niedociśnięcie powoduje niedomknięcie broni i lufa skacze do góry w mom. strzału. Pozostaje jeszcze montaż - może mieć luzy pionowe ujawniające się TYLKO przy strzale - napisz jaki masz (może zdjęcie)

Autor: jaworz  godzina: 09:41
Ad. RR-11 - wersja czarna - lufa zimna - dociskam i zamykam jednakowo - montaż stalowy czeski - spust odpowiedni - drewno piękne, składne i nic lufy nie uwiera - wspornik zaczepu czułenka lufy nie podpiera. Normalnie załamka – sam już nie wiem, co mu dolega.

Autor: młody25  godzina: 10:58
A nie lepiej było kupić używaną zkk,czy cz 550,zastavę czy coś podobnego?

Autor: ERG  godzina: 14:02
Prawie 5 lat męczyłem się z 18MN 308W. Gdybym (w czasie kiedy się nim zajmowałem) kopał rowy, miałbym pieniądze na nowego Sauera. Pewnie miałem pecha i trafiłem na szczególnie zły egzemplarz. Teraz jestem szcześliwy i głowa mnie już nie boli od rozmyślań, dlaczego kula trafiła te 10 lub 15 cm nie w tą stronę. Czy źle domknąłem dźwignię zamka, czy też któraś śróbka się obluzowała, może to wina montażu lub lunety (3 montaże i 3 różne lunety) ....., nie to chyba zła amunicja i trzeba ją zmienić! Do kieszeni i na zakupy ...... Taki zgrabny, taki składny, spróbuję jeszcze raz, teraz powinno być już dobrze. Zezłomowałem drania i mam komfort psychiczny - nigdy więcej - tanie mięso psy jedzą ! DB ERG