Poniedziałek
17.09.2007
nr 260 (0778 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Luneta Bishnell  (NOWY TEMAT)

Autor: Jacek Weryszko  godzina: 10:41
Od dłuzszego czasu zastanawiam sie nad kupnem lunety bushnell o paramatrach 2,5x10x50 czy warto??

Autor: Calamondin  godzina: 11:07
Witam A ja od dłuższego czasu zastanawiam się, kto to jest Werych??? Jacek Weryszko-to jest Twój pierwszy wpis,może by tak dzień dobry powiedzieć??? Pozdrawiam Paweł z Miłowa

Autor: el Gwiazdor  godzina: 11:08
3200 czy 4200? z jakim krzyzem, do jakich polowan?

Autor: jurek123  godzina: 11:26
Tak na dobrą sprawę odmian lunety Bushnell dostępnych w sprzedaży na rynku amerykańskim jest conajmiej kilkadziesiąt. Jeśli chodzi o rodzaj krzyża jest co najmiej kilka.Każda ma swój numer.Wejdż na stronkę Bushnella i pooglądaj i wtedy sobie określisz co byłoby dla Ciebie najlepsze. Pozdrawiam.

Autor: mlody wilk  godzina: 12:48
i Cię koledzy miło przywitali.napisz co cie interesuje,ja posiadam elit 4200 więc będę mógł Ci cos powiedzieć/ DB

Autor: Jacek Weryszko  godzina: 13:09
Model elite 4200? krzyż 4a podsiwetlany!! czekam na opinie!!

Autor: RR-11  godzina: 14:11
Poszukaj było o niej sporo nawet ostatnio dlatego nie piszą !

Autor: el Gwiazdor  godzina: 16:21
Mam taka sama. Bez zarzutow poza podswietleniem. Przy zakupie pilnuj aby kupic nowy model z poprawionym podswietleniem. Wtedy wszystko bedzie gites. Zreszta z tym krzyzem podswietlenie jest zbedne uwazam. Wpisz w wyszukiwarce Elite 4200 bedziesz wiedziec wszystko

Autor: werych  godzina: 18:43
Calamondin!! Pomyliłeś Jacka W. z Michałem W. :) Jacku skorzystaj z wyszukiwarki, ja sam osobiście niedawno otrzymałem wiele opinii na temat bushnella. P.S. Jacek - TUMAK Cybinka Michał - DROP Zielona Góra (DROP mą chlubą!!)

Autor: Calamondin  godzina: 20:07
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem.Parę lat wstecz na strzelnicy w Krośnie spotkałem dwóch myśliwych też o takich nazwiskach,chyba z Białkowa.Ten starszy wiekiem opowiadał ciekawe przygody łowieckie.Jeżeli to rodzina to trochę Was tam poluje. Pozdrawiam Paweł

Autor: werych  godzina: 21:42
Calamondinie pogruszki smsowe są nie na miejscu, nie robią zbyt dużego wrażenia na adresatach, wporwadzają zamieszanie wysłane pod zły numer, mogą nadawce wpędzić w konflikt z prawem. Białków, Sulęcin, Szczecin, Cybinka, Słubice, Leszno - Weryszki są wszędzie ;) Ja i Jacek z tego co się orientuje nie z każdym wujkiem/kuzynem podzielamy poglądy (w tym łowieckie)!! Następnym razem zanim coś powiesz, napiszesz, kogoś oskarżysz wypadałoby sprawe przemyśleć. p.s. na szczelnicy w Krośnie byłem raz, rok temu z K.Ł. Sokół, Czajka właśnie schodziła ze stanowisk... DB!!

Autor: Calamondin  godzina: 22:44
Ad.werych,nie wiem o czym piszesz?????sms-y???? nic nie rozumię.

Autor: werych  godzina: 23:07
Calamondin, nie ważne. Ja już nie pamiętam, pewnie i Jacek nie będzie wracał do tematu. Właśnie po dwóch dniach skończyłem rozkład materiału z przedmiotów zawodowych - 103 strony, szczęśliwy idę spać :) Darz Bór!!

Autor: iz27  godzina: 23:23
Ja tam będąc pare miesięcy wśród nowego towarzystwa (a sam nie wiele starszym), to tak bym nie pouczał. Trochę nie wypada. Tomek.