Poniedziałek
15.10.2007
nr 288 (0806 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Wabik CD

Autor: rerut  godzina: 08:56
Dzieki Włodas. O to mi chodzi. Aby nauczyć się trzeba miec porównanie. Zobaczyc czy lis idzie na wab "elektroniki" a potem próbować samemu. Nie każdy sie rodzi alfa i omegą. No może z wyjatkiem "gfoks-a" Ciekawe czy Kolega gfoks nie korzysta z "cudów elektoniki" i nie mam na mysli psa tylko np.podświetlony punkt w lunecie. Takich przykładów jest multum.... A tak na marginesie kultura wymaga tego aby odpowiedzień na dzień dobry, pozdrawiam, ale widocznie w kręgu, w których obraca sie Kolega gfoks sa to sprawy obce, tak jak i "elektronika".... P.S. Załamój czy załamuj (uje sie nie kreskuje, ale to też obce Koledze) DB

Autor: Wichmann  godzina: 12:26
ad. rerut, w ksiazeczce "etyka lowiecka" jest cos na temat wabikow elektronicznych. BTW. w mojej firmie konstruujemy wlasnie urzadzenie w sam raz dla ciebie - Cyber-Jäger 2000 - cyfrowo wabi byki, detektor ruchu uaktywnia urzadzenie, nastepnie dokonuje analizy obrazu i wg. zasad selekcji kwalifikuje byka do odstrzalu. wbudowany dalmierz do celu w polaczeniu z system rozpoznania obrazu, namierza byka. po strzale wysyla sms-a do mysliwego wlasciciela urzadzenia. wbudowana ochrona antykradziezowa, mozna wbudowac dowolny sztucer. nie pudluje, nie zasnie, nie pomyli sie przy selekcji, widzi w ciemnosci i wabi bez falszywych dzwiekow. a zdjecie z celownika w momencie strzalu umieszcza automatycznie na lowiecki.pl w galerii wlasciciela. przysle ci ulotke na priva. nastepna generacja "Exterminator", bedzie miala lekki naped gasienicowy - bedzie pozwalac na auto-polowanie z podchodu w kazdych warunkach. na bazie pojazdu dla pododzialow AT do rozbrajania min. tez ucze sie wabienia - strasze lisy na razie. moze zamiast na palmtopa i glosniczki wydac te pare zydli na kurs w czempiniu lub przez LP jak beda organizowac ? DB !

Autor: rerut  godzina: 15:58
Ad Wichman Sądząc po tekście, który napisałeś to chyba się nie zrozumieliśmy... Czy ja napisałem , że bedę strzelal przy palmtopie lub innym urzadzeniu "elektronicznym"???? Nie! Każdy interpretuje to jak chce. I każdy ocenia wg siebie... Nie wiem czy dobrze rozumiesz sens słów, które napisalem np. retoryczne. W razie wątpliwości odsyłam do słownika, choć watpię, by Ktoś kto ma taką firmę tam zaglądał... No , ale cóż.... Jeszcze raz sprostuje: chodziło mi o mozliwość korekcji" na żywo" np. kniaziania z wabika i popuszczeniu z CD lub innego urządzenia. Drugie pytanie dotyczy nagrań "bądź co bądź elektronicznych" Brrrrrr. Cóż za obrzydliwe, nieetyczne słowo, aż mnie ciarki przeszły po plecach.... Czy są to nagrania emitowane z wabików, czy też żywych zwierząt, choć z kniazianiem to chyba nie wchodzi w rachubę.... Pozdrawiam P.S. Bardzo proszę o brak nadinterpretacji!!!!