Piątek
14.12.2007
nr 348 (0866 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Amunicja 7,62x54R  (NOWY TEMAT)

Autor: pioter  godzina: 20:02
Mam pytanko do użytkowników tej amunicji; jaką polecacie?Chodzi mi o pełny płaszcz i o coś na dzika.Czy ktoś używał tej amunicji (tzw.snajperskije patrony) będącej w ofercie firmy "Parabellum"?Pozdrawiam wszystkich i DB.

Autor: DRWAL35  godzina: 20:45
Mój kolega kupił kiedyś sobie Rosyjską amunicję BARNAUL zdaje się i na strzelnicy zaskoczyły go bardzo dobrą celnością. W lesie niestety nie wiem. On do polowania używa super-hamerhead SAKO i sam widziałem że dobrze chodzą. A z tą rosyjską amunicją to obaj stwierdziliśmy że jednak ruskie do ruskiego pasuje. Pozdrawiam. Darz Bór.

Autor: T.K  godzina: 21:07
ad. pioter Jeśli to CP ,,CELEWYJE PATRONY" to bierz ile się da, skupienie powinno byc zaskakujące. Co do dzika - to raczej SH jakie poleca DRWAL35

Autor: gj_dziki  godzina: 22:03
strzelałem z sako sh lapua mega pionki s&b zdecydowanie najlepsza!!! sako sh pozdrawiam gj_dziki

Autor: hunter900  godzina: 22:34
Ja strzelam z Sako sh 11,7g

Autor: pioter  godzina: 22:55
ad T.K. Użyłem nazewnictwa z opisu skrzynek z tymi nabojami.Pytam o nie gdyż cena jest interesująca,lis lub jenot pewnie by się nie uskarżały na nieskuteczność pocisków z tych naboi lecz martwi mnie trochę powątpiewający uśmiech na twarzy Marka Cz.,który zagościł u niego gdy usłyszał o tych nabojach podczas tegorocznego MSPO w Kielcach...Chyba,że źle to zinterpretowałem.Może się wypowie w tej materii...Byłbym wdzięczny.Dzięki za pozostałe wskazówki.DB.