Poniedziałek
17.12.2007
nr 351 (0869 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: grzałka  (NOWY TEMAT)

Autor: nonqsol  godzina: 19:43
Kiedyś było sporo reklam. Teraz nie widze żadnej (nie zauważyłem?). Chodzi o grzałki; zarówno węglowe jak benzynowe. Ciekaw jestem, jakie są opinie uzytkowników ? Czy nie wydzielają jednak jakiegoś odstraszającego zapachu ? Gdzie ewentualnie mozna kupić? Pozdrawiam! Znalazłem jedną na Allegro, ale wydaje mi się jakaś tandetna.

Autor: Mark - 2  godzina: 19:53
Musisz szukać w sklepach wędkarskich, np: Grzałka (www.totu.pl/chce_kupic.php?c=13887), lub : Grzałka - 1 (www.arkasklep.pl/index.php?klasyfikator=survival_grzalkiosobiste&test_pdk=). Wrzuć w Google - Sklep Wędkarski - będzie aż za dużo ofert, szczególnie w sklepach oferujących sprzęt do połowów pod lodowych. D.B.

Autor: nonqsol  godzina: 21:04
O sklepach wędkarskich nie pomyślałem. Szukałem jedynie na Allegro. Sam nie wiem, dlaczego :-( Dzięki! Pozdrawiam!

Autor: R.M.  godzina: 21:22
mamy w kole typa, który na zbiorówki przychodzi z dwoma grzałkami w butach, dwoma w kieszeniach i jedną na plecach. ostatnio jedną zgubił , szukaliśmy wszyscy, niestety przepadła : )

Autor: Mark - 2  godzina: 21:31
Nie ma za co, polecam się na przyszłość. Jeżeli mogę doradzić, lepsza benzynowa - wbrew pozorom "łatwiejsza" w obsłudze, nie nagrzewa się za bardzo (aby parzyła), nie ma problemu z paliwem (benzyna ekstrakcyjna w każdej aptece), w każdej chwili możesz bez zbytnich ceregieli "wyłączyć" itp. W każdym razie miałem i węglowe i benzynowe - pozostałem od kilku dobrych lat przy benzynowych - głównie do połowów pod lodowych - gdzie bez niej byłoby bardzo ciężko, szczególnie przy metodzie spławikowej. D.B.

Autor: MARS  godzina: 21:41
A ja benzynową odradzam. Może na ryby dobra, ale na polowanie według mnie nie. Myslę że jeśli ja mając ją pomiędzy koszulą a bluzą czułem zapach palonej benzyny to zwierzyna wyczuje jeszcze szybciej. W każdym razie po kilku polowaniach przestałem uzywac. Węglowych nie znam.

Autor: Jastrząb  godzina: 22:24
Na polowanie polecam węglową-używam od dłuższego czasu takiej jak w załączonym wyżej linku---firmy Herbertz.Znakomicie się sprawdza.Benzynową uzywałem przed węglową-i niestety nie spełniła moich oczekiwań głównie ze względów zapachowych.Kieszeń i ręce przechodziły wonią benzyny.Weglową po uzyciu wystarczy otworzyć,wydmuchać popiół i zmienić wkład.Na mrozie wyrzymuje ok 3 godzin.Pozdrawiam! DB!