Poniedziałek
02.02.2009
nr 033 (1282 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Gdzie zdobyć parkę Alpenflage Tass57 ,warunek NOWA ?  (NOWY TEMAT)

Autor: Syberianor  godzina: 17:29
???

Autor: Syberianor  godzina: 17:33
.

Autor: Syberianor  godzina: 17:38
ZAŁĄCZAM FOTKI

Autor: jurek123  godzina: 17:40
Czy to na bal maskowy bo chyba nie na polowanie. Pozdrawiam

Autor: Syberianor  godzina: 17:46
A myślisz kolego ,że gdzie ja to zobaczyłem? Na balu ? Niemiec przyjechał w moje strony i właśnie był tak ubrany.W bukowym,brzozowym zagaju(w październiku i listopadzie) nie zobaczyłbyś mnie Panie bystre oko. pozdrawiam.

Autor: jurek123  godzina: 17:53
Teraz zobaczyłem żeś sympatyk więc się nie dziwię.Kiedyś też się naczytałem o czapce niewidce. W tych kolorowych portkach to ten Niemiec .Pięknie dobrał kolorystycznie nie ma co.Pozdrawiam

Autor: Syberianor  godzina: 18:05
Ja czekam na odpowiedź a nie na głupie docinki.pozdrawiam.

Autor: Lesław  godzina: 18:17
Tego typu ubiory sprzedawał sklep w Kołobrzegu, chyba w necie funkcjonował pod nazwą "Bastion" ale nie jestem pewien. W sprzedaży posiadali całe komplety, do tego były doczepiane plecaki i inne drobne oporządzenie. Ubiory były nowe i stare czyli cały wybór, a cena była groszowa ( jakieś 30 zł za cały komplet ). W chwili obecnej nie wiem czy posiadają. ad. jurek123, tak dla mojej informacji - jak sympatyk to jakiś gorszy któremu nie można przekazać informacji, tylko pokazać mu swoją wyższość ??. Wbrew pozorom jesienią bardzo dobrze ubiór ten maskuje ( przed ludzkim wzrokiem, bo do tego był stworzony )

Autor: jurek123  godzina: 18:40
No to żeby nie było że jestem niesympatyczny to wszedłem na Alegro ,kliknąłem kurtka parka i tam znalazłem 13 adresów tych co takie kurtki proponują . Pozdrawiam

Autor: Lesław  godzina: 22:02
:-)

Autor: Pawloo  godzina: 22:12
polecam zajrzeć tutaj (www.google.pl) bo można tam znajść np coś takiego jak to! (armyworld.pl/product-pol-84-NOWA-BLUZA-WOJSKOWA-SZWAJCARSKA-TASS-57-alpenflage-leibermuster.html) ale zapewne szukasz dokładnie identycznej jak z fotek, a z tym może być trudno. a tak apropo to przypomniało mi się jak raz pytałem w sklepie myśliwskim panią sprzedawczynie czy ma może jakieś kurtki moro, na co ona odrzekła że moro jest dla wojska a dla myśliwych zieleń. (??)