Poniedziałek
16.03.2009
nr 075 (1324 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: na czym polega siła łuku

Autor: vince  godzina: 02:44
Ad : g43 o to zapytaj kolegow , nie mnie - ja to juz robie. wydaje mi sie , ze dla ciebie niewazne co koledzy mysla - Ty wiesz najlepiej co jest dla nich dobre.

Autor: kolo61  godzina: 07:50
Witam! g43- bez stawiania się po jakiejkolwiek stronie- gdzie jest granica i kto ją określił w zakresie sposobów uśmiercania zwierzyny??? DB.

Autor: g43  godzina: 10:06
Kolo61 Bardzo proszę. Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. O ochronie zwierząt. Vince, Jak widac na załaczonym obrazku to co tobie "się widzi" ma się nijak do rzeczywistości. Pomijając to ze miesza ci się wolnośc z anarchią to niechec do tego co tobie się podoba odbierasz jako niemal "zamach na prawa czlowieka". Ludzie! Krótko i na temat. jak ktos wie to niech napisze co takiego dobrego jest w broni cięciwowej by wprowadzic ją do myslistwa tu i teraz (no moze trochę poźniej)?

Autor: g43  godzina: 23:30
Przewaznie na głupawe, puste przechwałki nie zwracam uwagi ale ta jest przezabawna :) Jagdterrier napisał: "Papiery mam i wyobraź sobie że mam też taki, że jak go zobaczysz to zaśpiewasz cieniutkim glosikiem...." Widziesz Jagdterrier, ja dłoni do biegania nie uzywam. Dzieki temu, na podstawie dotyku potrafie okreslic czy cos spełnia moje oczekiwania czy nie... Ja rozumiem ze dla ciebie papier - to papier, ale dla własnego dobra sprawdzaj co wieszasz w kibelku - ścierny czy toaletowy. Unikniesz przykrych niespodzianek i śpiewania cienkim głosem.:) :) :) Nie wyobrazam sobie zebys mógł mnie jakimkolwiek innym papierem zaskoczyć :) Jeeej, ale musiałes wyć!!!!!