Sobota
05.09.2009
nr 248 (1497 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: odzież myśliwska

Autor: Wrobel  godzina: 12:43
a ja tak tylko się zastanawiam - czy tradycyjne ubiory myśliwskie ( jeżeli u nas w Polsce są takowe) nie są odzwierciedleniem ubiorów z wojskowych byłych epok - czy może zagraniczne " ometkowce "- są teraz tradycyjne - jak by nie patrzeć to bliżej nam do gumofilców niż gore tex . Może wypracujmy własny styl - a potem krytykujmy - Mnie też bardziej kłuje w oczy "buc" w oficerkach niż " buc" w gumofilcach - bo piórka to maja oba :) DB - a odpowiadając ubiór wojskowy jest jak najbardziej praktyczny, wygodny i jak by nie patrzeć tani

Autor: Wingdragon  godzina: 13:42
Wczoraj byłem na polowaniu, ubrany w komplet tropentran , taki bardziej pustynny, ale dobrze zgrywający się z pożółkłymi trawami. Na tym polowaniu spotkałem kolegę którego nie widziałem jakieś1,5 roku , po powitaniu w odstępie trzech minut usłyszałem trzy razy że niby to ja z Czeczenii wróciłem i takie tam . By nie burzyć atmosfery polowania grzecznie przemilczałem owe trzy pytania i pomyślałem sobie ,, jeśli Bundeswera szyje dla Czeczenów mundury no to chłop ma rację" Bidok nie miał ze sobą kanapek , więc jak mama uczyła podzieliłem się z nim tym co miałem , a kanapki wyborne były (sam tak stwierdził) bułeczka z kotletingiem mielonym z dzika i do tego pikle. Po polowaniu pożegnaliśmy się do następnego razu . W drodze powrotnej pomyślałem sobie ,,duszo ty moja... duszo....."

Autor: anton4444  godzina: 15:12
Wingdragon ja tak po cichutku zamówiłem dalszy ciąg tropentrana zielonego - czyli ocieplenie do parki, spodnie, bluzę, czapkę ;)