Środa
04.11.2009
nr 308 (1557 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: MEINDL ANTARKTIS GTX  (NOWY TEMAT)

Autor: darek123  godzina: 17:38
Witam. Zamierzam kupić takie buty. Proszę użytkowników tego modelu o opinie. Poluję przeważnie z zasiadki i czasem podchód. Teren to pola i łąki czasami lekki las. But musi być wodoodporny i ciepły podczas zasiadki. Bardzo proszę o opinie.

Autor: MirekGrab  godzina: 21:13
Witam Kolego darek123 użytkuję ten model od czterech sezonów.But jest klasy B/C a więc trochę sztywny.Powinieneś kupić o 1 lub nawet 1,5 numera większy a najlepiej przymierzyć osobiście.Wystarczy skarpetka średniej grubości a na pewno nie zmarzniesz.Nawet po całodniowym polowaniu zbiorowym stopy są zawsze suche.Do konserwacji używam wosk meindla, po którym nubuk wygląda jak skóra licowa.But wart swojej ceny. MirekGrab

Autor: darek123  godzina: 21:43
Kol. MirekGrab. Mam pytanie czy podczas zasiadki na ambonie zimą marzną w nich nogi i czy są tak ciepłe jak deklaruje producent.

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 23:01
Sugeruję zainteresowanie się Meindl NORDKAP PRO GTX (www.bader-outdoor.de/Schuhe-u-Zubehoer/Winterstiefel/Meindl-NORDKAP-PRO-GTX-braun.html). Te są miękkie i wygodne w chodzeniu, a 4 -5 godzinne zasiadki na ambonie w temperaturach ujemnych są dla nóg niezauważalne - sprawdziłem i używam z powodzeniem od 2 lat.