Piątek
11.06.2010
nr 162 (1776 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Gdzie można w Polsce zakupić tą broń ?  (NOWY TEMAT)

Autor: Łupur21  godzina: 16:54
Gdzie można w Polsce zakupić tą broń ? (www.youtube.com/watch?v=Lbpn5rQ6_rk&feature=related)

Autor: kidejro  godzina: 16:59
Jest wersja cywilna Dragunova nazywa się Tigr - nówka zdaje się w sklepie Mosin około 5k PLN i jest jakaś używka na stronce Janickiego. Nie mniej jednak nie polecam bo jest to długie i dosyć ciężkie i ma kijowy montaż (boczny). Chociaż gdyby po przegranych wyborach przez Jarka miało wybuchnąć powstanie to czemu nie :) DB

Autor: WaJa  godzina: 17:12
No i jeszcze problem z zarejestrowaniem tego. Wszystko zależy od widzi mi się urzędników w poszczególnych WPA.

Autor: vader2  godzina: 18:23
Oczywiście SWD Dragunowa na promesę myśliwską nie kupisz, bo to broń używana w armii.Cywilną wersje , czyli Tigr, oczywiście można, zostanie zarejestrowana, gdyż nie figuruje na indeksie broni zakazanych.Wiem co mówię, bo też taką posiadam.Cena ok. 6 tys. zł( Assa, Malik-Malik) ..Jeśli to miałby być sztucer uniwersalny( do wszystkiego) to szczerze odradzam.Ani to wygodne do noszenia, ani szczególnie celne( ambona), no chyba , że Kolega na poważnie szykuje się na nadchodzący rok 2012, który ma być rokiem "szczególnym" lub też przewiduje jakieś perturbacje z nieuchronnym bankructwem Unii Europejskiej i naszego państwa.To wtedy , rzeczywiście może się przydać.D.B.

Autor: Jurek Ogórek  godzina: 19:03
somalijscy piraci ogłaszają rekrutację ??? Jak mozna z takim czymś pokazać się na polowaniu

Autor: Jagdterrier  godzina: 19:16
Tak samo jak w gumofilcach... Gusta i guściki...

Autor: WaJa  godzina: 19:42
Ad Jagdterier Ooooo!!! Kolego! Z pełnym szacunkiem do gumoficów. To bardzo zasłużone obuwie w dziedzinie rozwoju polskiego łowiectwa. Hahahahahahahaha.

Autor: Jagdterrier  godzina: 19:47
Mea culpa WaJa. Jeśli uraziłem Twe zacne ciżmy to chylę czoła :) DB

Autor: domel_mk  godzina: 20:29
Jeżeli Łupur21 szuka takiej broni to przypuszczam że dokładnie wie czego chce i zna jej wady i zalety. Czasami też mi taki chodzi po głowie, a tak na wszelki wypadek.

Autor: szunaj  godzina: 21:03
Co się będziesz kolego rozdrabniał. Tu (www.shooting-center.de/lw50bmg.htm) masz coś, czym możesz poszpanować.

Autor: Łupur21  godzina: 21:19
SWD (www.militech.sownet.pl/swdm/index.html) Polska modernizacja - SWD-M (www.militech.sownet.pl/swdm/swdm_01.html)

Autor: kidejro  godzina: 21:23
szunaj w Twoim linku z light fifty brakuje najlepszego : DSR-1 tym dopiero można poszpanować a wracając do tematu Tigra to klik (www.sklep.mosin.pl/product_info.php/cPath/1_3/products_id/10?osCsid=8f772fd70c7f11a78af5c3342df5e7cb) i klik (www.optykamysliwska.pl/wyszukiwanie.html?query=4%2C0%2C%2C%2C%2C%2Ctigr)

Autor: WaJa  godzina: 21:59
Ad Jagdterier A mam ci ja takowe i to w zielonym kolorze, zupełnie niespotykane. Dlatego je właśnie zakupiłem. Nie chodzę w nich na polowania, ale mam! Na polowania wkładam obuwie przeznaczone do tego celu i podzielam Twoje zdanie, że Tigr i jego wszelkie odmiany pasują do polowaczki jak róża do kożucha. Pozdrawiam i DB