Środa
21.07.2010
nr 202 (1816 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: noże Tlima

Autor: braun  godzina: 08:17
Widziałem nożyki Tlima i uważam, że są na prawdę świetnie wykonane. Jednak osobiście pragnę wszystkim polecić tego mistrza (www.krzysztofpanas.pl/)

Autor: Jack__Daniels  godzina: 11:11
braun, mi osobiście jego noże nie przypadły do gustu.... być może dlatego, że ja nie mam gustu :). Nóz traktuję jako narzedzie i albo się nadaje albo nie. Wszelkie dodatkowe ozdobniki sa dla mnie nie na miejscu... to tak jakby na młotek zawiązać kokardkę i sie podniecać jak to pięknie i cudnie sie gwoździe wbija :). Jeżeli chodzi o ostrzenie to pouczająca lekcja - dziękuję. Teraz już domyślam się dlaczego do Leathermana Steensa dodali diamenty do ostrzenia :).

Autor: braun  godzina: 12:57
Jack_Daniels te zdjęcia ze strony to pokazówka kunsztu i możliwości. Ten Pan może wykonać każdy nóż - a wykonał ich na prawdę wiele i to praktycznych, użytkowych jednostek - jedynym problemem jest kwestia ceny :)

Autor: Jastrząb  godzina: 13:46
NARESZCIE-witaj Tlim na łowieckim! Reklamować Cie już tu nie trzeba -jesteś bardzo znany i w wątkach nożowych wielokrotnie możesz o sobie-a właściwie o swoich nożach poczytać. Moje dwa damasty spisują się znakomicie-choć wymagające są jak cholera...W praktyce częściej sięgam po s30v-ale nic nie dorówna duszy damastów-zadbane odwdzięczają się-są przepiękne...Pozdrawiam!