Poniedziałek
02.08.2010
nr 214 (1828 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Łuk myśliwski  (NOWY TEMAT)

Autor: sanczopanda  godzina: 09:15
Mam pytanie do Kolegów łuczników. Ile trzeba przeznaczyć na dobrej klasy łuk myśliwski i gdzie najlepiej zrobić zakupy? Łuk z myślą o nauce i treningu, a w dalszej perspektywie czasowej także polowanie.

Autor: sowland  godzina: 09:49
Ty kolego jako duży oportunista chciałbyś polować z łukiem????

Autor: kolega_myśliwy  godzina: 10:49
Ad. sanczopanda Link (polowaczka.com/strona/luki/luki.html)

Autor: PiotrŚ  godzina: 11:20
Z łuk trzeba zapłacić ok 2000 z zestawem strzał i spustem nadgarstkowym. Jezeli kolega chce wiecej info zapraszam kontakt w moim profilu chetnie doradze i pomoge cos wybrac. Zajmowalem sie lucznictwem kilka lat DB

Autor: Tymmo  godzina: 12:47
Kol. sanczopanda, sprawdz tutaj www.centrum-lucznicze. pl, ja tam zamowilem swojego Hoyta. Fachowa obsluga, swietne podejscie do klienta. DB

Autor: EdwardB  godzina: 14:18
Sanczopanda Najpier to skontaktuj się z kimś kto strzela z łuku, cobyś miał okazję sprawdzić czy ci leży ten sprzęt. Kupować najlepiej w USA, za 600 $ możesz mieć kompletny zestaw z łukiem PSE lub podobnym, który w zupełności ci wystarczy. Nie ma natomiast sęsu kupować od razu Hoyta lub Methiusa, napewno w Polsce go nieodsprzedasz bez straty. W razie czego daj znać, mogę ściągnąć ci jakikolwiek łuk + wyposarzenie + kobinezon maskujący + co tam jeszcze chcesz. A i od razu przeznacz środki na dalmierz, bardzo pomocny.

Autor: sanczopanda  godzina: 14:36
sowland, a Tobie o co chodzi? Dzięki za informacje. Zaraz się rozejrzę.

Autor: wojciech  godzina: 16:56
Ad, Edward A jednak jestes - to milo. Dawno Cie nie slyszalem a wlasciwie nie czytalem w dziale PSY, a chetnie bym poznal temat polowania z chartami z Twojego punktu widzenia. W stanach za zestaw z gornej polki trzeba wydac okolo $1,400 +. Mam na myli luk bloczkowy. Pozdrawiam DB

Autor: Kordelas  godzina: 17:33
Na byle gownianą flintę trzeba mieć pozwolenie, ale już na łuk czy kuszę nie, no bo po co, przecież to służy jedynie rozrywce, uprawianiu sportu itp. Z tego do zwierzyny się nie strzela. Nie mogę wkleić zdjęcia padłej łani z bełtem kuszy w bebechach .

Autor: sanczopanda  godzina: 17:40
Kuszy nie można, ale za to broń czarnoprochową jak najbardziej.

Autor: huskys  godzina: 18:02
do benchrestu;) (dziennik.lowiecki.pl)

Autor: sanczopanda  godzina: 18:13
Coś pięknego!

Autor: sanczopanda  godzina: 18:36
Kordelas, jeszcze a propos Twojej wypowiedzi, to może wprowadźmy pozwolenia na pilarki - przecież to narzędzie do kradzieży drewna.

Autor: Martes  godzina: 19:31
Ad : huskys Jaką energię ma bełt wystrzelony z takiej kuszy i na jaką odległość jest ona skuteczną bronią ? Mam na myśli zastosowania łowieckie .

Autor: Kordelas  godzina: 22:00
No, no sanczopanda rozwijasz się, kontynuuj.