Piątek
14.01.2011
nr 014 (1993 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Bock CZ Redhaed

Autor: Cyzio  godzina: 02:16
Witam. Ostatnio widziałem w ,, Dom Łowcy,,pl Wrocław. Pozdrawiam.

Autor: Igła  godzina: 08:16
Ja w ubiegłym roku kupiłem Mallarda 20/76. Tę broń do Polski sprowadza chyba tylko Pan Tołczyk. Jestem zadowolony z tej broni. Pod względem wykonania, estetyki zdecydowanie przewyższa Iża

Autor: oszek  godzina: 10:07
Witam kolegów posiadam takową strzelbę. Co można powiedzieć. Pod względem wykonania na pewno lepsza niż iż. stanowczo cięższa od ruska ale strzela się z niej przyjemnie. Po zakupie nie mogłem się doczekać i od razu na strzelnice, test. Składna, eżektory pracują bez zarzutu, pięć wymiennych czoków. Z drobniejszego śrutu skupienie jest lepsze ale to chyba dlatego ze po prostu jest go więcej. Kula oryginalna brenek z obu luf w kole o średnicy 6 cm. Osobiści, jak bym miał teraz kupić pewnie też bym wybrał Czecha. Kolega ze strzelnicy też tak stwierdził.

Autor: Lesław  godzina: 14:01
Powiem tyle. CZ Sporting. Broń od października w naprawie gwarancyjnej. Jedyna informacja ze sklepu Hbertus to - broń jest w naprawie. Ale informacji kiedy została wysłana, co zostało zrobione i kiedy broń zostanie zwrócona żadnej. Jak za broń za 5,5 tys zł to krzywa szyna celownicza - wygięta w banan w prawo, różnica ponad 4mm , do tego muszka krzywo nawiercona przesunięta od środka szyny też w prawo o jakieś 3 mm. Praca mechanizmów bez zastrzeżeń, bardzo przyjemnie się strzela i tylko tyle.

Autor: młody hunter  godzina: 16:56
To może być dobra jednostka, jak czeskie sztucery czy kniejówki. Jako broń na polowanie i dla strzelających rekreacyjnie na zawody również. Darz bór!