|
|
Poniedziałek
19.09.2011nr 262 (2241 ) ISSN 1734-6827 Myśliwskie akcesoria Temat: CO KOLEDZY SĄDZĄ O LORNETCE DELTA OPTICAL TITANIUM 9X63 Autor: Łeniu godzina: 10:26 Będziesz w tej lornetce ciągle kęcił ostrością, miałem ją w łapkach, a kupiłem WO 7X50. Autor: tedii godzina: 16:19 to że jest strasznie czuła na odległość obserwacji to wiem bo w mojej DO jest chyba podobnie ale coś za coś :) wo kosztuje trochę więcej. Autor: Marek Biały godzina: 21:53 Bierz, kupuj!!! Co roku cena będzie rosła o 20% !!!!!!! :):):) |