Poniedziałek
19.09.2011
nr 262 (2241 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoria



Temat: CO KOLEDZY SĄDZĄ O LORNETCE DELTA OPTICAL TITANIUM 9X63

Autor: Łeniu  godzina: 10:26
Będziesz w tej lornetce ciągle kęcił ostrością, miałem ją w łapkach, a kupiłem WO 7X50.

Autor: tedii  godzina: 16:19
to że jest strasznie czuła na odległość obserwacji to wiem bo w mojej DO jest chyba podobnie ale coś za coś :) wo kosztuje trochę więcej.

Autor: Marek Biały  godzina: 21:53
Bierz, kupuj!!! Co roku cena będzie rosła o 20% !!!!!!! :):):)