Piątek
04.11.2011
nr 308 (2287 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Aparat Foto "myśliwski"

Autor: domel_mk  godzina: 08:26
Budżet jaki mogę przeznaczyć na ten aparat to max 1000PLN ze wskazaniem na 600-700 zł. "Najwolałbym" aparat z dobrą optyką i mechaniką a z minimalną ilością funkcji i różnych bajerów bo z doświadczenia wiem że i tak ich się nie wykorzystuje.

Autor: coxa  godzina: 09:14
Poszukaj canona używanego z serii G np G7, G10, G11. Mam G10, bateria wystarcza na dłuuugo, a można pstrykać w trybie auto, albo pobawić się w bardziej kreatywną fotografię, mieści się w kieszeni, jakością zdjęć bije na głowę wszystkie "małpki" no name, a za używkę z allegro spokojnie zmieścisz się w tych 6-7 stówkach. DB

Autor: wloochacz  godzina: 09:18
Polecam telefon w postaci dobrego smartphone'a,a le nie jest to rozwiązanie dla każdego - oj nie :) Miałem podobny dylemat, ale tak jakoś ze dwa miesiące temu zmieniłem telefon na Samsung Galaxy S II (android.com.pl/testy/testy/3024-samsung-galaxy-s-ii--recenzja.html?start=6). I teraz ze scen myśliwskich to mam nie tylko zdjęcia (matryca 8 Mpx) ale przede wszystkim filmy i to w Full HD. Jakość filmów jest naprawdę rewelacyjna, a zdjęcia w postaci pełnej amatorki z polowań - wystarczają... Ale jeszcze fajniejszą rzeczą, która jest przydatna w polowaniu jest aplikacja GPS Essentials (www.appbrain.com/app/gps-essentials/com.mictale.gpsessentials). Od tej pory nie muszę mieć przy sobie GPS z funkcją Back&Track (ktoś kto nie ma psa, a strzelił coś na kilkusethektarowym polu np. pszenicy kiedy zboża jeszcze stoją - wie o czym mówię). Darzbór!

Autor: Martes  godzina: 16:18
Ad : kamel Piotrowski z Lublina nie jest filantropem i nie naprawi aparatu za darmo . Do tego dojdą jeszcze koszty przesyłu . Poza tym aparat Canona ma 7 martwych pikseli . Tego typu usterki w aparacie Canon dyskwalifikują firmę w moich oczach .

Autor: mathias  godzina: 21:04
Hmm, jak zwykle w większości dyskusja ściśle na temat... Zerknij na Nikona Coolpix 7000. To taka kombinacja kompakta i ( prawie) lustrzanki. Posiada praktycznie wszelkie właściwości lustrzanki (łacznie z trybami ręcznymi ). Prosty w obsłudze , bez problemu mieści się w kieszeni ,dodatkowo posiada wizjer , co nie jest w kompaktach powszechne. Mam i polecam. Robi naprawdę dobre zdjęcia. W necie bez trudu znajdziesz opis. Jedyna wada - cena. Pozdrawiam DB