Piątek
13.03.2015
nr 072 (3512 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Buty trekingowe Demar  (NOWY TEMAT)

Autor: tot  godzina: 14:16
Witam Moje dotychczasowe buty dokonały żywota i będę rozglądał się za nowymi . Zastanawiam się nad Demarem i tu pytanie który model wybrać jako buty uniwersalne do polowania ? Są Alpy , Ranger , Extreme , Trek - które najlepiej się spisują , proszę o opinię . tot

Autor: Fjuczer  godzina: 16:51
lato,zima, jesień,wiosna? Na którą porę roku? Bo mam alpy ale latem sobie nie wyobrażam w nich chodzić.

Autor: posokowiec5  godzina: 18:05
ja mam demar trek m6- uzywam ich juz trzy lata i z czystym sumieniem moge polecic.tylko na zime sie nie nadaja bo noga marznie, ale tak od 5stopni na plusie daja rade :)

Autor: macek  godzina: 18:28
też mam trek m6, w ogóle dużo osób je ma. Zależy jakie wymagana ma kolega. Mnie od nowości mimo, że impregnuje to lekko ale jednak przeciekają. A kolega kupił w tym samym czasie i jemu nie przeciekają wiec różnie to bywa. Można też powiedzieć że dosyć szybko pojawiły się głębokie zarysowania. Może dlatego trochę przemakają. Ale za tą kasę /350zł chyba/ są całkiem całkiem. Generalnie polecam bo chyba za te pieniądze lepszych się nie kupi ;)

Autor: badul  godzina: 18:41
również polecam buty demar trek m6, użytkuje od roku i jestem zadowolony, mi nigdy nie przeciekły ale moze dlatego, że bardzo często je impregnuje

Autor: PłaczekM  godzina: 19:54
Krótko i zwięźle: jesień, zima - Alpy; wiosna, lato - Treki. Pozdrawiam, Darz Bór!

Autor: leszek1958  godzina: 22:50
Od 8 lat chodzę w butach Demaru .Przy częstym użytkowaniu niestety pękają w poprzeg podeszwy Impregnacja częsta i obfita przedłuża żywotność butów Do celów łowieckich wytrzymają Alpy 2 lata.Do celów.gospodarczych jeden sezon. Chewalier czy Chiruka to nie jest ale za to tylko 350 zeta.