Czwartek
05.11.2015
nr 309 (3749 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Autor: cypis111  godzina: 05:50
kup sobie Heym SR21 Rozumiem że o cenę chodzi?

Autor: cypis111  godzina: 05:54
http://malik-malik.pl/oferta/bron-mysliwska/sztucery/sabatti/item/sabatti-rover-thumbhole-49

Autor: kujawiak pomorski  godzina: 06:21
W 308, z ryflowana z przyspiesznikiem kupilem u Skawińskiego w Dziemianach. Brak wypinanego magazynka a lufy nawet mi nie przyszlo do glowy mierzyc;)

Autor: Kaczy1985  godzina: 06:42
Maciek jak byłem w Piotrkowie to było coś takiego. Tylko ja chciałem jaśniejszą osadę. Jest dużo ładniejsza, zobacz w galerii Google. I tego nie było można dostać wogóle. To co mówisz mieli.

Autor: big_5  godzina: 08:06
A jak ten sztucer ogólnie się sprawuje? Jak z celnością i jaką jakość oksydy?

Autor: macek  godzina: 11:10
cena ceną, ale tego heyma nawet za cenę sabatti bym nie wziął bo ja chce mięć Thumbhole. Miałem go w rękach parę razy i wiem już dokładnie czego chcę. Pierwszy raz oglądałem z krótką lufą i bardzo mi leżał, drugi raz wziąłem z dłuższą i coś mi nie pasowało, zupełnie nie było tego wrażenia co wcześniej, potem się okazało że ma lufę dłuższą. Właśnie malik jest importerem więc tak jak pisałem, ni ma. W podanych sklepach też. Może ktoś akurat wie gdzie taki dokładnie sztucer jest obecnie?

Autor: cypis111  godzina: 12:25
tak sobie myślę ze mimo wszystko wolę heyma a jeśli chodzi o długą lufę Kolego to po zamontowaniu lunety , będziesz załował ze jej nie wziąłeś

Autor: haroldzik  godzina: 13:00
puchacz (www.puchacz.net/sabatti-rover-thumbhole-przyspiesznikiem-p-1686.html) skawiński (skawinski-bron.pl/sztucer-sabatti-thumbhole-ryflowana-lufa-pproduct-3631.html)

Autor: macek  godzina: 23:06
Po pewnych kombinacjach /ze zmianą osady/ leży już odłożony w puchaczu :) jednak w 8x57JS co mnie cieszy. W tym roku w dortmundzie na targach macałem chyba wszystko. Oczywiście ten heym czy mannlichnery które zawsze mi powały są o kilka klas lepiej wykonane, materiały, kultura pracy zamka, zgadza się. Ale nie ta kasa ;) A mam to szczęście że mi autentycznie najbardziej pasował ten sabatti, po prostu leży mi. Do tego luneta ale też kolimator bo jest tak składny że w mioty chcę go zabierać, osady nie szkoda bo plastik no baja. pozdro i dzięki.