|
|
Wtorek
31.05.2016nr 152 (3957 ) ISSN 1734-6827 Myśliwskie akcesoria Temat: Amunicja 30-06 Remington czy S&B Autor: łowczy32 godzina: 11:45 ok 7 lat s&b 11,2g kal 7x64 -żadnych problemów, czy nie wypałów nie było... W tej chwili kal 30-06 s&b dopiero sprawdzone na strzelnicy- jest ok, zszedłem z geco plus. Autor: kubek82 godzina: 18:09 S&B 11.7g SP używałem przez 7 lat. Żadnego niewypału. Skupienie 3-4 cm. |