Wtorek
31.05.2016
nr 152 (3957 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoria



Temat: Amunicja 30-06 Remington czy S&B

Autor: łowczy32  godzina: 11:45
ok 7 lat s&b 11,2g kal 7x64 -żadnych problemów, czy nie wypałów nie było... W tej chwili kal 30-06 s&b dopiero sprawdzone na strzelnicy- jest ok, zszedłem z geco plus.

Autor: kubek82  godzina: 18:09
S&B 11.7g SP używałem przez 7 lat. Żadnego niewypału. Skupienie 3-4 cm.