Wtorek
13.12.2016
nr 348 (4153 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: RAZOR BACK XT WILD BOAR

Autor: Ziggy  godzina: 13:24
Wygląda na to że nikt Razor-a nie używa. Winchester zrobił ten pocisk specjalnie na dziki, wiem wiem, nie ma to jak amunicja z Czech.

Autor: ogór  godzina: 13:31
Moze zapytaj Ziggy o pociski monolityczne -sporo kolegow je uzywa Mnie jakos nie przekonuja

Autor: michalsz21  godzina: 14:17
Ten Razor raczej niedostępny w Polsce.

Autor: CisPospolity  godzina: 14:40
@Ziggy jak się sprawdza czeska kulka - daje pożądane efekty - to po co szukać dalej ;-)

Autor: zielony ludek  godzina: 17:52
widzisz Ziggy, u nas niestety z "dostępnością" wybranej przez siebie amunicji często bywa kiepsko. W sklepie jak masz jakąś kulkę do jednego kalibru to do innego już jest inny rodzaj albo marka. Denerwujące jest nieraz to, że chcąc kupić np 2-3 paczki megi do 6,5 albo hornady do 9,3 muszę obdzwonić wszystkie sklepy w województwie a czasem nawet w sąsiednim. Pamiętam jak w lecie chciałem kupić kulki do papieru do 223, okazało się, że w sklepie była jedna paczka hornady, jedna fiocchi i jedna geco( chodzi mi o opakowania 50szt) a z półpłaszczy tylko PPU. Żeby kupić sobie nową broń ale najpierw pomacać, sprawdzić, czy leży musisz poszukać kogoś, kto już taką ma, pooglądać a następnie dopiero zamówić w sklepie i obowiązkowo wpłacić zaliczkę.

Autor: michalsz21  godzina: 19:19
Zielony ludku powód takiego stanu rzeczy jest prozaiczny - za mało w kraju broni. Powoli się to zmienia na lepsze więc zakładam, że i dla nas przyjdą lepsze czasy.