Niedziela
13.08.2017
nr 225 (4396 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Sztucer dla młodego leworęcznego myśliwego

Autor: dziktadzik  godzina: 11:01
Milosnik OHZ nie chcę się czepiać ale Artemida to nie sztucer tylko express i właśnie stąd wynika jego "niecelność", słabym justowaniem luf a nie ich jakością bezpośrednio. Pozdrawiam DB.

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 20:31
Wiem wiem... Nie potępiam artemidy w czambuł. Z tego co pamiętam to Kolega Włodas mial (ma?) I na forum chwalil. Pewnie czasem sie trafi egzemplarz całkiem całkiem.

Autor: MarcinS  godzina: 21:42
Śmieszy mnie to, że obecnie broń kóra jeszcze jakiś czas temu byla marzeniem polskich myśliwych traktowana jest z taką pogardą... Ogólnie zwierzynie nie robi to chyba wiekszej różnicy czy jest pozyskana z CZtki czy z Mannlihera Luxus'a... Można jeździć nowym Audi A8L albo 20 letnim VW Passatem i też się zajedzie... Różni ludzie, różne portfele, różne potrzeby. Kolego jesli bym potrzebował nowego, lewego sztucera to kupiłbym Sabbati Rover. Można taki karabin kupić poniej 3tyś. PLN. Pozdrawiam, M.

Autor: Milosnik OHZ  godzina: 22:45
Marcin...takiego klamota mam. Fajna zabawka. Mnie natomiast smieszy jak mysliwi wchodzą do sklepu i tylko cztki im w glowie. Sprawiają wrażenie jakby nie wiedzieli o istnieniu innej broni. Nie mowie, ze cztka jest zła ale mozna obejrzeć tez reszte.