Piątek
10.11.2017
nr 314 (4485 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Latarka do 300zł

Autor: ilmari  godzina: 01:04
apropos oddawania barw to każda dioda ma współczynnik CRI współczynnik oddawania barw w skali od 0-100, gdzie 0 to światło monochromatyczne a 100 światło słoneczne. Dobrałem do latarki diodę nichia z cri 92 i barwa ciepła/neutralna i daje super przyjemne światło. ad Hubert C - jak poprzednicy polecam modowane latarki, jest kilku niezłych speców.

Autor: RR-11  godzina: 09:07
Tylko, że latarki C8 (szperacze -zasięg .....set metrów) nie nadają się do poszukiwania farby - świecenia pod nogi bo mają za wąski strumień światła...tylko tak z 10 cm. Inne z regulowanym strumieniem słabo świecą na odległość.

Autor: dash4  godzina: 09:17
Kolego RR-11 to powiem Ci że trochę się z tym mylisz. W zupełności mi wystarczy C8 do poszukiwania postrzałka. Na trybie 30% świeci i świeci dość szeroko..Nie wiem jak dla Ciebie potrzebne jest żeby latarka świeciła ale mój Xintd po sklapie i prądzie świeci bardzo dobrze. Zarówno jeśli chodzi o odległość jak i szerokość światła po zmianie trybu. Mam go już od ponad dwóch lat i na razie jest wszystko ok. Swoją drogą dokupiłem sobie jeszcze Convoya S2 (nie S2+) w ostatnim czasie i na razie śmigam na nim do świecenia pod nogi. Jak na tak małą latarkę to ma bardzo przyzwoity snop światła. Wcześniej jednak miałem tylko C8 i wystarczyło w zupełności. Na prawdę polecam forum światełka- jest tam sporo speców którzy lubią to co robią i w niezłej cenie mogę coś "wymodzić" Pozdrawiam DB.

Autor: adek1  godzina: 19:50
Koledzy a jaka latarkę polecilibyscie np. do szukania postrzałów , chodzi mi aby świeciła bardzo długo i dawała dobre przedpole , nie interesuje mnie daleki tryb świecenia , aha i najlepiej aby była na aku . DB

Autor: O.Piotrek  godzina: 20:03
Osobiście uważam że do poszukiwania postrzałków tylko czołówka. Ja używam Armyteka Wizarda, tanio można kupić Skilhunta. Chińska lampka cena poniżej 200 zł. Wszyscy chwalą to światełko. Szperacz do szukania postrzałków to nieporozumienie.

Autor: Hubert C  godzina: 21:23
ilmari a co myślisz o latarce Convoy C8? Cena przystępna w porównaniu z Ledlencerem.

Autor: MariuszG  godzina: 21:59
Szukam i szukam i wyszło mi, że ewentualnie te warunki spełnia Armytek Doberman (z nową diodą). Nie chcę składaków, bo może być problem z serwisem.