Niedziela
28.10.2018
nr 301 (4837 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoriaTemat: Sako czy Rossler

Autor: Buszmen  godzina: 09:01
Sako piękny składny lecz Rossler ma głowice z sześcioma ryglami Sako ma trzy oraz Rossler ma system wymiany luf i też jest cały stalowy w Sako pudełko dwurzędowe w Rosslerze jedno. Ogólnie Rossler ma więcej plusów lecz Sako chyba składniejszy i ładniej zrobiony.

Autor: średniozaawansowany  godzina: 09:38
Oczywiście że Sako, ale nie Bavarian tylko Grizzly. To jest dopiero broń do lasu na każde warunki.

Autor: Lew3  godzina: 13:26
Polecam Sako, mam obecnie 3 szt. Sako 85 w różnych wariantach i kalibrach. Przerobilem wiele sztucerów włącznie z Blaserem, Mauserem, Sauerem i w chwili obecnej stawiam tylko na Sako. Niezawodna, celna, składna i bezawaryjna broń do prawdziwego polowania.

Autor: jager.jacek  godzina: 16:46
Bierz austryjackiego Rosslera. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.titan6.com/) O najważniejszych zaletach napisał powyżej Buszmen. Wymienne lufy w Rosslerze są nie do przecenienia. Jeśli nie teraz, to za jakiś czas docenisz, że posiadasz bardzo tanią możliwość wymianu luf o dowolnym kalibrze - cena dodatkowej lufy standard około 1600 pln. Osady także w bardzo dużym asortymencie; klasyczne oraz wysokiej klasy drewno, stutzen, tworzywo, camo, carbon, target, lochschaft, sportowe, itd. Rosser Titan 6 - konfigurator. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.titan6.com/de/konfigurator/3) JJ.

Autor: specmisiek  godzina: 18:38
Na pewno te lufy w takiej cenie? Pytam bo Roesler Titan ma ryglowany zamek w lufie-nie w komorze zamkowej